Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak? Szüleim teljese...

Mit csináljak? Szüleim teljesen ki vannak akadva, mert piercinget akarok. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
nemrég volt egy kérdésem.. szüleim teljesen fel vannak háborodva.. Nem értem miért.. túl maradiak.. Mit tudok tenni ? Azon gondolkozok..., h titokban csinálok piercinget , csak hát hamar fel tűnne nekik.., mert az ajkam aljára középre szeretnék... Más megoldás nincs ? Nem értik meg, akárhányszor is mondom nekik, h nem divat hóbort, nem más ismerős miatt, nem csoportba való beilleszkedés miatt, hanem azért szeretnék, mert nekem kell és kész, és nagyon szeretném.. Most semmit nem fogok megtenni.. bármit is kérnek.. el se megyek velük nyaralni.. nem értem mért kellett így kiakadniuk -.-" Ki hogy mondta el a szüleinek ? ( fiú vagyok.. 15 )
2010. aug. 11. 17:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom az ilyen szülőket lehetetlen meggyőzni, nekik ez túl furcsa ahhoz hogy beleegyezzenek.

Én elmentem megcsináltattam, aztán 2 hétig háborogtak miatta majd elfogadták. Mostmár az a furcsa nekik ha kiveszem.

Bár így évek múltán kicsit bánom, mert ugye tudod hogy a fogakat/ínyedet szétcseszi, szóval jól gondold meg, lehet jobban járnál egy orrpiercinggel vagy valamivel ami kevésbé káros és nem leszel fogatlan huszonévesen.

2010. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
hát szilikonos vagy milyen pc-t kérnék, ami kevésbé roncsolja ... A vége ugyis az lesz, hogyha nem engedik, kénytelenek lesznek hozzászokni h pc-m van -.-" Lek*csögözik azt akinek már van pcje.. De nem értem miért..
2010. aug. 11. 19:02
 13/25 anonim ***** válasza:
Neee ne lázadj! Ha nem teszel meg nekik semmit, amit kérnek, akkor csak mérgesek lesznek, de nem enyhülnek meg... :S
2010. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Ma egész nap pakoltam.. húgom helyett.. mindenki helyett.., minden kis sz.art megcsináltam, lementem vásárolni, külön lementem a szeméttel, postához.. mindent megcsináltam.. erre nap végén vmit kérnék.. le van ba*szva a fejem..
2010. aug. 11. 19:07
 15/25 anonim ***** válasza:
na ha ezvan akkor csináltasd meg.. én is azt fogom de ajakpc-t majdcsak 18 után mert arra nagyon kiakadnának. viszont jövönyáron köldökbe tuti rakatok és nemfogják látni mert velük nem nyaralok és évközben meg nemlátják a hasam és akkor legközelebbi nyárig megmár elmulik 18. ha sehogy nemtudtuk dűlőre jutni akkor csináltasd meg és kész és mutasd meg h ki lehet venni és nem akadályoz nem vagy köcsögtőle:D ennyi:D hajrá:D 16l
2010. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

:D már apu legjobb haverját megkértem rá, kisérjen el, ő majd tud mesélni ( felnőtt ő is ) és így utólag

hátha nyugodtabb lesz

2010. aug. 11. 19:47
 17/25 anonim ***** válasza:

a fülbevalós vagyok :)

én még nemsok olyan szülővel találkoztam akit nem lehet meggyőzni, ezen felül tudom hoyg létezik... Nos sokmindenki nem ért egyet velem, de szerintem...a szülőket nevelni kell :) a nagyon makacs fajtának kell egy-két ilyen sokk,hiszen olyan szülővel már találkoztam aki a 18 éves lányának ballagásra nem engedett egy szolíd műkörmöt, és akár te4tszik akár nem: szerintem ez ugyanolyan természetellenes mintha valaki 13 évesen együtt cigizik a szüleivel. Szóval ha nagyon nem megy, és már mindent megpróbáltál...szurasd át és kész. Utána elsz egy jó kiados veszekedés, majd ha már kicsit lenyugodtak a kedélyek akkor kimagyarázhatod. Nem tudnak vele mit cisnálni igazából, de ha hosszútávon is azt látod hogy megrontja a viszonyotokat szedd ki, bár ilyennel még nem tlaálkoztam.


napi egy-két óra alatt nem fog benőne, annál hosszabb idő kell azért neki:)

2010. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :D Háát.. mégis csak egyetlen fia vagyok.. egyszer ugyis meg kell bocsátania.. de utána sztem nem enged el senkivel sehova xD.. de nekem megéri :P
2010. aug. 11. 21:36
 19/25 anonim ***** válasza:

szerintem folytasd tovább, h mennyire jó kisfiú vagy és menj el velük nyaralni. mondjuk egy hét után újra hozd fel a témát és érvelj!

mellesleg ha hazamész a tudtuk nélkül egy pc-vel, és azt mondják, h szedd ki... na az gáz lesz, mert a friss lyuk 10 perc alatt benő...

amúgy vannak átlátszó pc-k, azt is megpróbálhatod.

ha nem akarod akaratuk ellenére megcsinálni, akkor tényleg legyél jó srác. ha pedig úgy döntesz, h csak azért is, akkor számolj a következményekkel. de reméljük nem kell majd kivenned. :D

nálam is volt a műsor, de csak 2 napig. utána megszokták. a cigivel is ugyanez volt, most meg már együtt cigizünk...

a helye meg nem fog annyira meglátszódni, ha szépen begyógyul a seb, akkor no para. és majd kezelni kell, meg blabla, de még meg sincs, addig nem mondok semmit. :D

2010. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
:D tervezem h 1 hétig még megcsinálok mindent.. de a szüleim.. tul maradiak.. :S.. vagy nem is tudom h fogalmazzak.., de teljesen máshogy gondolkozom mint ők.. De a lényeg a lényeg.., ha törik, ha szakad, nekem pc-m lesz :D
2010. aug. 11. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!