Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak? Szüleim teljese...

Mit csináljak? Szüleim teljesen ki vannak akadva, mert piercinget akarok. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
nemrég volt egy kérdésem.. szüleim teljesen fel vannak háborodva.. Nem értem miért.. túl maradiak.. Mit tudok tenni ? Azon gondolkozok..., h titokban csinálok piercinget , csak hát hamar fel tűnne nekik.., mert az ajkam aljára középre szeretnék... Más megoldás nincs ? Nem értik meg, akárhányszor is mondom nekik, h nem divat hóbort, nem más ismerős miatt, nem csoportba való beilleszkedés miatt, hanem azért szeretnék, mert nekem kell és kész, és nagyon szeretném.. Most semmit nem fogok megtenni.. bármit is kérnek.. el se megyek velük nyaralni.. nem értem mért kellett így kiakadniuk -.-" Ki hogy mondta el a szüleinek ? ( fiú vagyok.. 15 )
2010. aug. 11. 17:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
hát figyelj... ideig óráig tudok megoldást, de ugyis kiderül. A lényeg h talpas pct vegyél, és mikor találkozol vleük szedd le a tetejét, csak a talp meg a pöcök legyen benne:D ha tudsz növessz oda egykis szőőrt, és nem veszik észre. persze ezt nem lehet tul sokáig csinálni...
2010. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

nem biztos, h maradiak. egyszerűen más korosztály vagytok. habár ez ellen is tudok példát mondani, mert apukámnak is van tetoválása. na nehogy börtöntetkóra gondolj. :DD

azért szurkolok neked, h összejöjjön a szüleid beleegyezésével is. :D elég tántoríthatatlan (ha egyáltalán van ilyen szó...) vagy :D

2010. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
mmint a 22:12-es.
2010. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Bocsi a többi választ lusta vagyok már elolvasni de én leírom a véleményem:

Szerintem nincs ezzel semmi baj sem hogy akarsz egyet...

Valahogy próbáld meg rábeszélni könyörögni magad erre...Nagyon sok tippem nincsen=/

Amúgy kérdezted hogy mi elmondjuk-e...nekem anyáék akarják hogy legyen jövőre a köldökömbe gy:) Szóval nálam nincs ezzel gond..

Amúgy (bár tudom persze te ízlésed) szerintem ne középre akarj....SZERINTEM az csúnya:S Inkább oldalra....az sokkal jobban néz ki:D

14/L

2010. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
háát.. ez már nagyon megtetszett, semmit nem akarok :D csak azt :D Szüleim meg h is mondjam.., makacsnak is mondhatnám talán.. mint én :D.. hogy ők tartják azt h nem kell nekem pc, és lebasznak... de nem hiszem h sokáig menni fog nekik.. egyszer be kell adniuk a derekukat.. pc előtt v után, de muszáj lesz :P
2010. aug. 12. 00:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!