Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék piercinget, most 15...

Szeretnék piercinget, most 15 éves vagyok szereintetek nem vagyok hoá fiatal? Szüleim szereint igen :S Ti nektek mikor volt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
ha a gyerekemről lenne szó, aztmondanám fiatal vagy hozzá, igen, ne álljon ki a bőrödből sehol se fémrúd vagy karika ennyi idősen. de! manapság már úgy látom hogy általános dologgá vált ennyi idősen a dolog, attól is függ hogy milyen piercingről van szó,és hogy leállsz 1nél vagy aztán jön a hullám is tele lesz velük a tested?:D szerintem olyan helyre megcsináltathatod, ami nem okoz csúnya heget, pl szemöldökbe mondjuk ne, de én sztem 15voltam amikor első pc-t csináltattam, orrba, nem bántam meg, de azóta nem álltam le,mára már sok van:D úgyh vigyázz:d azért mérlegelj=)
2009. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi nagyon, amúgy cak 1-et szeretnék az középre az alsó ajkam és az állam közé
2009. okt. 9. 22:09
 3/10 A kérdező kommentje:
...írjatok még...
2009. okt. 9. 22:09
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Hú az klassz, és milyen klassz lesz amikor majd begyullad a szád alig tudsz inni, vagy összejössz valakivel és még egy puszit se tudsz neki adni mert az a fémszarság ott lesz...én is 15 vagyok, és eszembe nem jutna ilyen szarokat rakni a fejemre...hogy néz már ki? Mint mikor a mágnesember közelmegy a szögesdobozhoz...


Amúgy sokak már 14 évesen kilyuggatják a képüket, gratulálok nekik. Nem vagy fiatal, csak nincs értelme hogy egy fémdarab lógjon ki az arcodból, pláne a szádból!

2009. okt. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként először mindenki csak egyet akar, de aztán nem állják meg, lesz 6 lyuk a fülükben kettő a szemöldökükben 3 a szájukban 4 az orrukban...
2009. okt. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen, fiatal vagy hozzá. Még nem úgy gondolkozol, ahogy majd felnőttként fogsz.
2009. okt. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem az első 14 évesen volt az ínyfékemben..aztán sorra jött a többi (orr, mellbimbó, orrnyereg), de már kicsit meguntam, hogy ezek miatt a legtöbben nem vesznek komolyan beszélgetés közben, úgyhogy kivettem őket.Most már csak tetoválásaim vannak, de nem feltűnő helyeken.

17/l

2009. okt. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem 27 évesen lett a köldökömben, szóval nem siettem el:)


te se tedd! inkább készíts változatos, de finom, igényes sminket és variáld a hajad! plusz jópofa bizsuk, hajdíszek, esetleg fülbevaló lehet nagyon csajos és nem is túl drága. sztem a szüleid sem tiltanák.

2009. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem 17évesen volt az első,a nyelvembe csináltattam.Nem vagy fiatal hozzá,ha megunod kiveszed.:)

22/L

2009. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
21 évesen csináltattam fülembe és köldökömbe :) Szerintem várj még pár évet, változni fog a gondolkodásod. Ha akkor is ugyanannyira szeretnéd, akkor mehet :) Én most a tetoválással vagyok így. Most szeretnék, de lehet, később megbánnám, így inkább várok. Érdemes elgondolkodni azon is, hogy később milyen állást kapsz majd, ha szét vagy szúrkálva :)
2010. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!