Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szereintetek 15 évesen nem...

Szereintetek 15 évesen nem fiatal csináltatni piercinget?

Figyelt kérdés

Anyámék nem nagyon akarják azt mondják ráérek, de én szeretném még most a télen!!

Mi legyen? Írjatok...


2009. szept. 27. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 18 alatt hülyeség bármi véglegeset csináltatni magaddal. Ilyenkor még sokat változik az ember, és sokkal fontosabb számára mások véleménye, a pillanatnyi divat. Gondolom, piercinget is azért akarsz csináltatni, mert "menő", vagy mert másnak is van, nem akarsz lemaradni a haveroktól/barátnőktől, hasonlók. Ezek szerintem nem elég jó indokok.


Tényleg ráérsz még. Lehet, hogy pár év múlva már hülyeségnek tartod, vagy az is lehet, hogy teljesen máshová tetetnél. Megéri kivárni ezekkel azt az időt, amíg felnőttebb leszel. Nem maradsz le semmiről.

2009. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem hiszem. ha tetszik, miert ne? nem nagy dolog egy piercing. ha majd egyszer megunod/mar nem tetszik, kiveszed.
2009. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem... egy barátnőmnek 14 évesen lett szemöldök és orrpiercingje...
2009. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
eh 12 voltam mikor a köldökömbe csináltattam, 13 mikor a nyelvembe:D szal nem tudom.
2009. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja igen ma már 18 vagyok és ki vettem őket.A nyelvemből épp 6 napja:) Kinöttem már ebből a piercingem van menő vagyok korból.
2009. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

sztem nem...

ha már nem tetszik megunod, kiveszed és kész ennyi.

ha akarsz csináltass, miért ne?? :D

2009. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer vagy fiatal,akkor miért ne?!
2009. szept. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem fél év alatt 3 piercingem lett 15évesen... :D

sztem nem, ha tetszik csináltass... bár nekem se piercinges szúrta...

16/L

2009. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintm ne csináld, még várj vele
2009. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!