Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » El tudnám titkolni a nyelv...

El tudnám titkolni a nyelv piercinget a szüleim elől?

Figyelt kérdés

Tudom volt már ilyen kérdés, elolvastam azokat is, de szeretnék még több választ biztatásképpen.

Előre is köszönöm


2009. okt. 26. 11:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%

Amit eddig olvastál az miért nem elég?

Hány éves vagy?

Ha még gyerekdokihoz jársz akkor nagy a lebukás veszélye, mert anyukádnál rákérdezhet főleg ha nem szereti a piercinget

2009. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Napokig nemtudnál beszélni. Úgyhogy tuti nem.
2009. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
És a piercingtől sokan pöszék lesznek
2009. okt. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
feldagad a nyelved, nem tudsz beszélni napokig, nem tudsz enni rendesen - szerinted kiderülne?:)
2009. okt. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%

Nem mindenkinek dagad be a nyelve,és nem mindenki beszél utána pöszén.Az én szüleim nem vették volna észre hogy piercingem van,ha nem árulnak be nekik.Sokan még most sem veszik észre.Van akivel évek óta mindennapi kapcsolatban vagyok,és csak most tudta meg hogy piercingem van.beszéltem róla,ő meg csak nézett.


Ugyhogy nem biztos hogy pösze leszel,és hogy bedagad."tornáztasd a nyelved utána" egy kicsit kellemtelen lesz de nem sokáig.

Hány éves vagy?

22/L

2009. okt. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Normális piercinges nem csinálja meg 18 év alattiaknál csak szülői beleegyezéssel, mert nagy baja lehet belőle ha egy felbosszantott szülő feljelenti
2009. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%

westend-tatto honlapjáról:


Hány éves kortól csináltok piercinget?


18 éves kor alatt szülői beleegyezési nyilatkozat (Letöltés: .doc / .pdf) kell hozzá, illetve amennyiben úgy ítéljük meg, a szülő, gondviselő jelenléte is szükséges.

2009. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

1. TETOVÁLÁST lehet 18 év alatt szülői beleegyezéssel csináltatni. Piercinget lehet a nélkül is.

2. Az egyik ismerősöm már 2-3 éve titkolja. Szóval szerintem vágj bele. Csak figyelj nagyon. Szerintem próbáld meg azt is, hogy az első napokon, amikor még fáj meg mi egyéb legyél a barátnődnél. Pl ott alszol meg ilyesmik :D Ügyesen! :)

2009. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

manapság már szinte mindenkinek(mármint a kisebb korosztálynak) csinálnak piercinget... :D

Én 15 évesen csináltattam, és szerencsére egyáltalán nem volt gondom vele... szüleimnek fel se tünt hogy van :D kb 2hónapra rá vették észre mert fogszabályzóm is volt, és anyum bele akart nézni a számba xD ős is csodálkozott hogy nem vette észre :D de ezt nem lehet általánosítani,emberfüggő hogy kezeled a nyelved...

én azért drukkolok neked:P

2009. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
ja és 15L :)
2009. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!