Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » El tudnám titkolni a nyelv...

El tudnám titkolni a nyelv piercinget a szüleim elől?

Figyelt kérdés

Tudom volt már ilyen kérdés, elolvastam azokat is, de szeretnék még több választ biztatásképpen.

Előre is köszönöm


2009. okt. 26. 11:03
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok. Első válaszoló: miért baj, ha még egyszer felteszem a kérdést? Szúrja a szemed? Nem muszáj válaszolni. A többieknek köszönöm.
2009. okt. 26. 21:18
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi :D A korod is megvan hozzá. Hajrá hajrá hajrá! :)
2009. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
77%

Mi a fene van a mai fiatalokkal/szülőkkel?!

Miért kell hazudni? Miért kell hazudozásra bíztatni?

2009. okt. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudozás. Elhallgatás :)
2009. okt. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
77%

Oké, igaz elhallgatás ;)

Na de miért nem lehet megbeszélni?

Miért kell titkolózni?

Milyen gyerek-szülő kapcsolat ez? :(

2009. okt. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
100%
biztos, hogy nem. alapvetően nehezen tudsz majd beszélni mielőtt megszokod és simán észre leeht venni ha kinyitod a szádat. Másrészt nem érdemes csináltatni mert egy időután megunod.
2009. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Hát nekem sem elsőre jutott ez eszembe... Felvetettem anyának, de ő meg csak ötször elmondta hogy nem, nem és nem... Kérdeztem, hogy miért nem? Erre vagy azt mondta, hogy "azért" vagy "mert nem". Az utolsó értelmes válasza az volt, hogy mert undorítónak találja... De hát nem is kell látnia, csak ha megmutatom neki. Na mindegy. Ja, és azt mondta, ha azzal jönnék haza, akkor csomagoljak:D
2009. okt. 27. 12:31
 18/28 anonim ***** válasza:
Nem!
2009. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
23%

Ne légy hülye! ne csináltass, a szüleid sem most jöttek le a falvédőről. Észre fogják venni! Nem lehet eltakarni. És ha beszélsz vkivel, lehet látni h vmi van a szádban...

csináltass inkább olyat, amit megengednek! Pl: ORR.

vagy inkább várj míg 18 leszel.

2009. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Nekem sosem tiltották sem a tetoválást sem a piercinget de a nyelvpc-nek nem örültek volna,megcsináltattam immár másfél éve és csak a párom tudja!(Akinek szintén nypc-s barátja van vigyázzzon nehogy összeakadjanak a dolgok odabenn)

Hála istennek nem saját tapasztalat,páromé,de figyelni kell,mégha a hev el is kap!Szóval ember függő!Mondjuk én hála istennek nem lettem pösze és 2 nap után bármit tudtam enni,igaz 2 napig jégkockákon éltem:)

2009. okt. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!