Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 50kg-ot fogytam. És azt...

50kg-ot fogytam. És azt hallottam, ilyen mértékű fogyásnál már kifizeti a műtétet a TB. Vajon igaz ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Elismerésem!

Hogy tudtál ennyit fogyni??

2010. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

milyen műtétet? hasplasztika? bőrfelület eltávolítás? vagy mellfelvarrás?

hogy fogytál? mármint dokival tudod dokumentálni?


bocs, csak nagyon kevés az infó

2010. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, igaz a hír. Kifizeti a TB. De csak a has és combplasztikát. A titkom meg csak annyi, hogy minimális szénhidrát. Egyik barátnőmék elkezdték ugyanezt az életvitelt. A barátnőm, aki 148 kg-ról indult, ő 13, a húga 26 és a barátnőm párja 8 kg-ot fogyott.
2010. jún. 22. 18:03
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah. És orvoshoz nem mentem sohasem, egyedül az én akaratomon múlott az egész. A háziorvosom, aki születésem óta ismer, követi végig az életem, ő tudja, honnan indultam és most milyen lettem. Ezenkívül ezernyi fényképpel, videóval tudnám igazolni a fogyást. Remélem, ha erre kerülne a sor, elég lenne. Ezt a részét már nem tudom, hogy ezt hogy is kell bizonyítani.
2010. jún. 22. 18:06
 5/8 anonim ***** válasza:
GRatula az eredményhez, de most jön a legfontosabb rész: tartsd a súlyod. A főnököm is visszahízott vagy 40 kilót a fogyása után, szóval kitartás :)
2010. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) Azért ha már ennyit elértem, csak nem jön vissza. Lassan egy éve tartom ezt a sülyt:)
2010. jún. 23. 20:23
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Elismerésem. Bár ha nem ettél volna annyit akkor nem lettél volna ilyen kövér és nem is kellett volna lefogyni. :)
2010. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nagyon ügyi vagy!!

gratulaa!

én azt hallottam fizeti!

:D

2010. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!