Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tbre lehet fülplasztikát? Már...

Tbre lehet fülplasztikát? Már sokat hallottam róla és nagyon érdekelne. Hol, hogyan. Linket is és véleményt!

Figyelt kérdés
köszi, nagyon fontos lenne:)
2010. nov. 1. 00:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom, 12 éves korig csinálják meg TBre, ha valakinek nagyon elálló a füle, utána sajnos fizetni kell érte (kivéve nagyon indokolt esetben). Az ára kb 80-120 ezer Ft.

2010. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nagyon indokolt? pl.. :(
2010. nov. 1. 16:17
 3/16 anonim ***** válasza:

Szépészeti beavatkozásokat általában nem támogat a TB.

De ha pl a gyerek füle olyan mint egy kiselefánté akkor azt ha jól tudom megcsinálják ingyen

2010. nov. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
értem.. és az kb mekkora? mitől függ? és hol csinálnák meg?
2010. nov. 2. 11:45
 5/16 anonim ***** válasza:

Mi mekkora?

Kérj időpontot bármely plasztikai sebészet ambuláns rendelésére( állami kórház vagy "SZTK" rendelő.

Ott majd a doki elmond mindent. Látatlanban még a szakember se tudna válaszolni arra hogy m, mennyi, milyen, ....stb

2010. nov. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
értem kérek időpontot körzeti orvostól ambuláns rendelésre sztkba.. és akkor meg is csinálnák tbre? mit kell ahhoz tennem hogy igen?:/
2010. nov. 3. 12:28
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem kell beutaló!

Felhívod a rendelőt és tőlük kérsz időpontot.

Ha jogos az igényed nem kell semmit tenned azért hogy TB-re csinálják.Ha nem akkor majd a doki megmondja mennyibe kerül

2010. nov. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
oké.. de tbre szeretném.. akkor is kell fizetni,mennyit?
2010. nov. 4. 10:46
 9/16 anonim ***** válasza:

Bammeg! Nem tudsz olvasni???

Nem az a lényeg hogy mit szeretnél! A doki majd megmondja mehet e TB-re( megfelelsz e a követelményeknek) vagy nem.

HA nem akkor fizetned kell érte

2010. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

az ár változó magánklinikán 120-180 ezer között.

Állami kórházban olcsóbb

2010. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!