Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Április végén ilyet döglesztő...

Április végén ilyet döglesztő melegben miért látni pár lányt még téli csizmában?

Figyelt kérdés

Tudom azt fogják páran mondani, hogy

Nem mindegy az neked, ha így érzi jól magát?

De nem hiszem, hogy így jól érzik! Most értem haza és konkrétan láttam egy lányt téli csizmában farmerben meg hosszú ujjú fölsőben csóri azt se tudta hova bújjon,a nap elöl hogy ne süljön meg így is ki volt pirulva.

De ez nem egyedüli eset tegnap szintén láttam egy csizmás lányt buszon utazva ő egy vastag szoknyával, harisnyával bőrdzsekivel súlyosbította a helyzetét. Nem igaz nem tudták, hogy ilyen 26-30 fok közötti idő lesz? Főleg, hogy látszott mind a kettőn, hogy ki van melegedve.

Április vége alapból nem az a csizmás időszak az maximum március vége, nem lehet azt mondani, hogy nem tudta, hogy meleg lesz, egész hónapban nem volt olyan idő, ami indokolta a téli ruhákat.



2019. ápr. 26. 15:12
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem tom, én azért nem vállalnék 1 hét megsülést ahelyett, hogy az egyik hétvégi napból egy felet rászánjak, hogy hazamenjek lengébb cuccokért. Itt inkább arról lehet szó - mint már korábban is írtam, - hogy egyesek egyszerűen leszarják mi lesz másnap, vagy pár nap múlva úgy az időjárásban, mint bármi másban.
2019. ápr. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

21.

Jó génjeidet bhaszd el büszkén a cigivel...

2019. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!