Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Április végén ilyet döglesztő...

Április végén ilyet döglesztő melegben miért látni pár lányt még téli csizmában?

Figyelt kérdés

Tudom azt fogják páran mondani, hogy

Nem mindegy az neked, ha így érzi jól magát?

De nem hiszem, hogy így jól érzik! Most értem haza és konkrétan láttam egy lányt téli csizmában farmerben meg hosszú ujjú fölsőben csóri azt se tudta hova bújjon,a nap elöl hogy ne süljön meg így is ki volt pirulva.

De ez nem egyedüli eset tegnap szintén láttam egy csizmás lányt buszon utazva ő egy vastag szoknyával, harisnyával bőrdzsekivel súlyosbította a helyzetét. Nem igaz nem tudták, hogy ilyen 26-30 fok közötti idő lesz? Főleg, hogy látszott mind a kettőn, hogy ki van melegedve.

Április vége alapból nem az a csizmás időszak az maximum március vége, nem lehet azt mondani, hogy nem tudta, hogy meleg lesz, egész hónapban nem volt olyan idő, ami indokolta a téli ruhákat.



2019. ápr. 26. 15:12
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
94%
Nekem 28 évesen nem adták ki a cigit,mert nem volt nálam személyi.Tudod van akinek jó génjei vannak...
2019. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
19%
Tőlem aztán járhatnak pufikabátban a fázós emberek 31 fokban, a baj az, hogy izzadtságszagot eregetnek a villamoson.
2019. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
83%

20 éves vagyok, annyinak is nézek ki, dolgozom. 25 fokban is veszek bőrdzsekit, sálat, vastag harisnyát az irodába, mert valami marha beállította a légkondit 18 fokra és felvette maximumra, úgyhogy süvít a szél. Nem csak én, az egész iroda kabátban ül, mert központi kégkondicionálás van.

De olyan jó amúgy hogy te mindent tudsz mások életéről, és pontosan tudod hogy kinek milyen öltözet a praktikus.

2019. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
78%
Az megvan, hogy nagyon sokaknak halvány lila gőzük nincs róla, hogy milyen idő lesz másnap? Egész nap a telóját nyomogatja, de még annyi esze sincs, hogy legalább reggel lekérdezze és ezért olyan ruhát vesznek fel reggel, amilyen idő volt előző nap. Ez igaz oda-vissza, tehát melegből hidegbe is. Aztán van ez a hőscincér fajta, főleg fiúk, akik, ha egyszer felvették a rövidgatyát, mert volt egy 17 fokos nap március elején, akkor utána már a hóban is abba járnak.
2019. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
92%
Nekem kényelmes. Sőt, a 2-3 centis sarkú, béleletlen csizma a legkényelmesebb nekem. Próbáltam ugyanilyenre emelt sportcipőt, balerinát, de azokban, nem tudom elmagyarázni jobban, így begörcsöl a lúdtalpam. Pedig gyűlnek itthon a balerinák, mert a hozzád hasonlók direkt, kieső szemmel néznek, hogy tudjam, hogy lenéznek. De nekem akkor is a csizma a legkényelmesebb.
2019. ápr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
93%

Máskor meg az a baj, ha valaki rövidgatyába meg ujjatlanban megy. És akkor jön a beszólás itt gyakorin, hogy "akkor mi lesz veletek nyáron?"

Mindenen csak problémázni tudtok. Meg mindig csak a nőket kell szidni..

2019. ápr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem semmi rinyaládák nyomják itt!

Srácok vagyis inkább ahogy látom csajszik olyan nehéz lenne beismernetek, amit korábban én is írtam, hogy valószínű csak ostobák voltak az említett hölgyikék? Még látom egy válaszoló (az 55%-os) írja, hogy nem nézik az időjárást, ez is hihető, de ami itt elindult az nevetséges. Van egy rossz hírem, igen az emberek megbámulják, kinevetik azt, aki hülyén öltözik föl, a tél ruha 30 fokban az hülye öltözködés. Ne akarjátok már itt nyomni, hogy ez milyen racionális, ha nem az. Én a kérdező helyében csak legyintettem volna, hogy szokásos női hülyeség újabb megnyilvánulását látom. (én pár éve láttam ilyet, hogy szeptember elején ilyesmi időjárásba nyomta egy csaj csizmában, és nem nem volt se bőrbeteg se semmi, csak valami szektás sátánista csajszi volt, aki így élte ki az utó kamaszkori lázadását, hogy nem a szülei hanem a józan ész ellen lázadt, és "tökig feketében" hosszú bőrkabát, fekete pentagramás fölső neccharisnya csizma kombóban nyomta 30 fokban, én helyén kezeltem a dolgot ez egyszerű csajhülyeség, majd kinövi) kár ezt túlbeszélni, mindkét esetet én elkönyvelem csajhülyeségnek, case closed. :-D


(hú-hú, amit én itt ezért kapni fogok :-DDDDD)

2019. ápr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
94%
Én csak a nyári 40 fokban nem hordok fekete bakancsot, amúgy mindennap az van rajtam. Általában nyáron is, tavaly például úgy 2-3 hétig nem azt hordtam, mert akkor tényleg elviselhetetlen volt a hőség. Illetve mindig feketében vagyok. Mondjuk rám télen-nyáron furán néznek, pont azért, mert mindig feketében vagyok, ráadásul télen állítólag alulöltözött vagyok (de mit csináljak, ha én iskolában megfőlök egy pulcsiban?? A rövidujjú nekem tökletes, utcára persze rendesen felöltözöm), nyáron meg ugyan az ujjatlan póló+szoknya kombó szerintem teljesen rendben lenne, még akkor is, ha ez fekete. De én így TÉNYLEG jól érzem magamat. És ha melegem van, akkor nem veszek fel bakancsot. Csakhogy valamiért én nem szenvedek nyáron miatta. Amikor meg igen, arra az esetre van nyári cipőm, de mondom, alig hordom. A nap elől pedig bujkálok, de csak mert gyűlölöm. Na, most jöhet a lepontozás, meg hogy nem vagyok normáls, köszönöm, mások is mondták már.
2019. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
91%
Aki meg furán néz, meg kinevet, az tudod, hogy nem sokra vitte az életben, így érzi magát felsőbbrendűnek másoknál, és könyvet pl. nem adhatsz a kezébe, hogy lefoglalja magát, mert nincs olyan agyi szinten.
2019. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk most 13 fok van és még szél is, úgyhogy akár megnéznek akár nem, zárt félcipőt veszek fel, és ilyesmi [link] kabátot.
2019. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!