Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Április végén ilyet döglesztő...

Április végén ilyet döglesztő melegben miért látni pár lányt még téli csizmában?

Figyelt kérdés

Tudom azt fogják páran mondani, hogy

Nem mindegy az neked, ha így érzi jól magát?

De nem hiszem, hogy így jól érzik! Most értem haza és konkrétan láttam egy lányt téli csizmában farmerben meg hosszú ujjú fölsőben csóri azt se tudta hova bújjon,a nap elöl hogy ne süljön meg így is ki volt pirulva.

De ez nem egyedüli eset tegnap szintén láttam egy csizmás lányt buszon utazva ő egy vastag szoknyával, harisnyával bőrdzsekivel súlyosbította a helyzetét. Nem igaz nem tudták, hogy ilyen 26-30 fok közötti idő lesz? Főleg, hogy látszott mind a kettőn, hogy ki van melegedve.

Április vége alapból nem az a csizmás időszak az maximum március vége, nem lehet azt mondani, hogy nem tudta, hogy meleg lesz, egész hónapban nem volt olyan idő, ami indokolta a téli ruhákat.



2019. ápr. 26. 15:12
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
88%

És akik télen jàrkàltak titok zokniban, vekony sporcibőben és hozzá bokavillantós nadrágban?? Az se jobb.

Amúgy meg azt vesznek fel amit akarnak.

Ha annyira megsűlnének akkor nem vennék fel. Hidd csak el!

2019. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
87%

1. Ne te akard már eldönteni, hogy mi az indokolt öltözet és mi nem! Nem hallottál még olyan emberekről, akik nagyon fázósak? Én is fázós típus vagyok. Míg a csoporttársam elvannak pólóban/pulcsiban 1-1 melegebb teremben, addig én a KABÁTOMBAN ülök, mert fázok. És van a másik véglet is, aki télen a mínuszban is pólóban járkál, a vastag kabátja alatt is csak póló van.

2. Aki fázós, az reggel igenis be fog öltözni még, mert ő az 5-10 fokban fázik. Ennyi. Reggelente én is fázok az 5 fokban, így hiába tudom, hogy nap közben már 25+ fok lesz, igenis felöltözök.

3. Hiába nem dolgozó nők, nem tudod, hogy milyen körülmények között töltik a napjukat. Pl nálunk az egyetemen nonstop megy a légkondi, többnyire az egész épületben hideg van, így nem csak én, de sokan mások is fáznak télen is és nyáron is.

2019. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, hogy te hol élsz.

Múlt héten, sőt a hét elején is minden nap 12 fok volt, hajnali ötkor, amikor a buszra várva fagyoskodtam pedig 6 - legalább is felénk.

Így hagynom kellett a francba’ a trendi bőrdzseki két, és kénytelen voltam felvenni egy kabátot.

Mindenesetre inkább járok csizmában, mint trampli tornacipőben. A villantós szandálokhoz még nincs elég jó idő.

2019. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
78%

Ez nekem is fura. Ma a vászoncipőben is rotyogott a lábam...

(Igen, hajnalban járok dolgozni. 10 fok volt akkor is már.)


Mondjuk az "egész hónapban nem volt olyan idő"-vel nem értek egyet, pár hete még én is télikabátban mentem ki éjjel az udvarra. :D

2019. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
88%

"A munkahelyet mint magyarázatot felejtsétek el ezek max. 20 éves lányok voltak, nem dolgozó nők"

Te valami látnok vagy? :D 25 éves dolgozó nő vagyok, minden egyes alkalommal elkérik a személyimet alkohol vásárlásánál meg dohányboltban, mert 18-nak se néznek.

Sőt, kapaszkodj meg, ha nincs kedvem a válltáskához, a mai napig simán elindulok dolgozni azzal a hátizsákkal, amit suliban használtam.

Szerintem engem is gimisnek néznek sokan. :D

2019. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
91%
Hagyjátok, ez a szokásos “miért vesznek fel a nők ___-t?” kérdező, ésszerű érvek nem érdeklik csak azért teszi fel ezeket hogy legyen hol kiélni a nőutálatát. :)
2019. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
90%
Szóval, ha valakinek 0-10 fokban is melege van, akkor azt hiszi, hogy mindenki ugyanolyan, mint ő 😊 nem mindenki izzadós, sőt vannak fázós emberek is.
2019. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Azért ez durva olvasni, eljutottunk oda miszerint egy 26 éves is nézhet ki 16-nak , mindenki hűtőházban dolgozik, vagy nincs pénze cipőt venni, és aki nem érti pár nő öltözködését az nőgyűlölő.


Nem lenne egyszerűbb nem válaszolni, ha nem tudtok értelmeset hozzászólni?

Azt reméltem nagy naivan, hogy esetleg ti is találkoztatok a jelenséggel vagy most vagy régebben, vagy reméltem, hogy van valami olyan dolog, amire én nem gondoltam


No mindegy.

2019. ápr. 26. 17:43
 19/42 anonim ***** válasza:
30%

Íme egy szerintem valószínűbb magyarázat a bőrbeteg lányoknál.

A gimis csajszi esete egyértelműnek látszik azt írod bőrdzsekit hordott csizmával. A csajszi menőnek akart tűnni. Ismerem az ilyet föl akarta dobni az öltözékét a csizmával. Középsulis csajok végtelenül sok ökörséget megcsinálnak, ekkor kezdik el bontogatni a nőiességüket. Ez most belefutott egy ilyen bakiba, és belerohadt. Van ez így. Emlékszem mikor én voltam gimis akkor is évfolyam meg osztálytárs lányok miket föl nem vettek. itt a gyakorin is láttam már ilyen "vehetek föl csizmát a héten még?" kérdéseket írja ezt ki májusban :-D

A másik lányt-nőt én sem értem teljesen. Tippem az lehet, hogy tegnap esett és azt hitte ma is fog, aztán benézte, és póruljárt.

2019. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
97%
Egy 26 éves tényleg nézhet ki 16-nak, azzal nem tudom, mi bajod van.
2019. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!