Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Április végén ilyet döglesztő...

Április végén ilyet döglesztő melegben miért látni pár lányt még téli csizmában?

Figyelt kérdés

Tudom azt fogják páran mondani, hogy

Nem mindegy az neked, ha így érzi jól magát?

De nem hiszem, hogy így jól érzik! Most értem haza és konkrétan láttam egy lányt téli csizmában farmerben meg hosszú ujjú fölsőben csóri azt se tudta hova bújjon,a nap elöl hogy ne süljön meg így is ki volt pirulva.

De ez nem egyedüli eset tegnap szintén láttam egy csizmás lányt buszon utazva ő egy vastag szoknyával, harisnyával bőrdzsekivel súlyosbította a helyzetét. Nem igaz nem tudták, hogy ilyen 26-30 fok közötti idő lesz? Főleg, hogy látszott mind a kettőn, hogy ki van melegedve.

Április vége alapból nem az a csizmás időszak az maximum március vége, nem lehet azt mondani, hogy nem tudta, hogy meleg lesz, egész hónapban nem volt olyan idő, ami indokolta a téli ruhákat.



2019. ápr. 26. 15:12
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
88%
láttál volna engem tegnap, 28 fokban hosszúujjúban mentem ki kutyát sétáltatni mert nem volt naptejem és nem volt kedvem leégni :D pont nemérdekel ha hülyének néznek, nem vagyok önbizalomhiányos, törvényt nem sértek, megvolt rá az okom tehát pont nem érdekel hogy nem volt időjáráshoz illő. nem is értem a kérdés értelmét. őszintén, befolyásolja az életed, a létezésed akármilyen negatív értelemben ha valaki csizmát vesz fel áprilisban szandált helyett, hőmérséklettől függően? azon kívül, hogy nem tetszik a látványa. aki büdös, nem dezodorál az ujjatlanban és papucsban is büdös. úgyhogy igen, veled van a gond, akàrmilyen nehéz is elfogadni hogy mindenki azt vesz fel amit jónak lát. aki állandóan másokat stíröl és erről rinyál az interneten annak ellenére hogy 0%-ban befolyásolja az életét mások öltözködése az egy személyiségzavaros illető. normális emberek le se sz..rják máson mi van csak magukkal foglalkoznak.
2019. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon vicces hogy mennyien leírnak értelmes indokokat amiért ők téliesebb ruhákat vettek fel a napokban (nincs tavaszi cipő, hajnalban fázik, fázós típus, légkondi van az irodában, másban fáj a lúdtalpa, így érzi jól magát) de még mindig van olyan IQ huszár akinek ez egyik se jó :D

Nem, mi ismerjük el hogy mind hülye nők vagyunk, és minden indokunk csak kifogás arra hogy divatolni akarunk és képtelenek vagyunk racionális döntést hozni a saját lábbelinkkel kapcsolatban.

Fogd már fel kérlek, nem azt mondtuk hogy 100% hogy a két csajnak akiről a kérdés szól nincs pénze cipőre és hűtőházban dolgoznak, arra próbáltunk többen rávilágítani, hogy vannak racionális magyarázatok azon kívül is, ami neked eszedbe jut. Van racionális magyarázat arra, hogy miért voltak csizmában, kabátban. Lehet hogy csak hülyék voltak? Persze, lehet. DE NEM BIZTOS.

2019. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
7%

Na de fiú miért nincs sose csizmában ilyenkor?

Na ugye..

2019. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
#33 A fiúk télen sincsenek csizmában. Vagány sportcipőben a hóban, az a legjobb. :D
2019. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Fiúk télen is inkább bakancsban vannak.
2019. ápr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
90%

Más által kitaposott, gombás cipőt vegyél magadnak te a turkálóban.Ruhát néha veszek ott, az jól kimosható.De cipőt nem .

Mi az, hogy "nem indokolt" öltözék?? Miért kéne megindokolni?? Szive joga mindenkinek úgy öltözni, ahogy akar.

Tudod, a cipők tönkre mennek és nem olyan egyszerű másikat találni, ami minden szempontból megfelel és árban is tűrhető.Épp emiatt most én is gondban vagyok.Az átmeneti cipőm kezd szétmenni, az beázna most.Topánka szétázik és hideg, sportcipőm nincs.Marad talán a csizma, ami legjobb lenne az esőzés után, amúgy a gumicsizmát is erre találták ki.Télen,nyáron hordható, nagy ügy...

De akkor sem értem, miért fáj neked, ha a másiknak melege van.

2019. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
94%
Ja és mellesleg sajnos most nincs pénzem időjárásnak megfelelő új cipőre, deha adsz rá, nem fogom jövő télig felvenni a csizmát, igérem !
2019. ápr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy 25 évesen nem indokolt 16-nak kinézni :D
2019. ápr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
96%
Ha 20 év körüli nőkről van szó, akkor simán lehet, hogy kollégisták, akik csak 2-3 hetente járnak haza, és egyszerűen csak nem volt náluk az időjárásnak megfelelő ruha. Egy kis kollégiumi szobában nincs is hely arra, hogy sokféle ruhát ott tarts. Egyetemista koromban velem is előfordult, hogy furán öltözködtem, mert nem volt más, nem készültem fel egy hirtelen időjárás változásra. Áprilisban egyébként is kiszámíthatatlan az időjárás, múlt héten még én is vékony pulcsiban voltam kint, tegnap pedig vastag kabátban is fáztam.
2019. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
94%

"eljutottunk oda miszerint egy 26 éves is nézhet ki 16-nak"

Miért ne? Most ezt komolyan kérdezem, mi ebben a meglepő? Mint írtam, engem is huszonévesen tizenévesnek néznek, de ez egyáltalán nem egyedi eset, a legtöbb velem egykorú lány ismerősömtől simán kérnek személyit...


#39-as jót ír, ilyen velem is volt, hogy teljesen indokolatlan öltözékem volt, mert csak egy hónappal később jutottam haza a többi ruhámért. És ez annyira nem is ritka.

2019. ápr. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!