Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Április végén ilyet döglesztő...

Április végén ilyet döglesztő melegben miért látni pár lányt még téli csizmában?

Figyelt kérdés

Tudom azt fogják páran mondani, hogy

Nem mindegy az neked, ha így érzi jól magát?

De nem hiszem, hogy így jól érzik! Most értem haza és konkrétan láttam egy lányt téli csizmában farmerben meg hosszú ujjú fölsőben csóri azt se tudta hova bújjon,a nap elöl hogy ne süljön meg így is ki volt pirulva.

De ez nem egyedüli eset tegnap szintén láttam egy csizmás lányt buszon utazva ő egy vastag szoknyával, harisnyával bőrdzsekivel súlyosbította a helyzetét. Nem igaz nem tudták, hogy ilyen 26-30 fok közötti idő lesz? Főleg, hogy látszott mind a kettőn, hogy ki van melegedve.

Április vége alapból nem az a csizmás időszak az maximum március vége, nem lehet azt mondani, hogy nem tudta, hogy meleg lesz, egész hónapban nem volt olyan idő, ami indokolta a téli ruhákat.



2019. ápr. 26. 15:12
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
16%
Mindég is hülyék voltak a nők, ha kapcsolatban sem egyszerű őket megfejteni akkor ne csodálkozz az öltözködés terén sem!
2019. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
85%

Reggel 6-kor nincs 25 fok. Jó, én sem hordok csizmát, azért az durva, de délutan kénytelen vagyok hazafele cipelni a bőrkabátomat, ha reggel suliba menet hideg van.

"Egész hónapban nem volt olyan idő..." Ez sem igaz, kb 2 hete kellett felvennem az átmeneti kabátomat, mert olyan hideg volt.

De ne aggódj, ha ennyire zavar, most már biztos ők is rájöttek, hogy okosan kell felöltözni.

2019. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk azért mert hajnalban még hűvös van amikor elindulnak dolgozni? Vagy az irodaházakban olyan szinten megy a légkondi, hogy fáznak? Én attól vagyok kibukva, hogy a sok tini már nyári ruhában mászkál.. 40 fokban mit fog csinálni?
2019. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
31%

Hajnalban sincs 10 foknál hidegebb...Csizmat 0 foknal adok meg a gyerekemre is..


Egyébként igen hideg volt 2 hete, de téli kabát?? Hol voltak minuszok nappal? 🙄

Tényleg nem tudnak öltözködni az emberek, az egyik még szőrmes kabatban, a másik rövidnadrágban szaladgal...

2019. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
81%

1. Nem tudod mikor kezdődik a napja és mikor ér véget, milyen helyen dolgozik. Aki hajnalban indul otthonról, megköveteli a munkahely, hogy átöltözzön az inkább nem fagy meg reggel és délután félóráig melege van.

2. Divat. Sokszor nők és férfiak is szemethunynak az időjárás fölött csak azért, hogy felvehessenek valami nekik tetszőt. Férfi haverom egy hónapja rövidnadrágban jár, ha esik, ha fúj mert szerinte "tavasz" van.

3. Anyagiak. Sajnos nem mindenkinek van megfelelő lábbelije minden évszakra.

2019. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

A munkahelyet mint magyarázatot felejtsétek el ezek max. 20 éves lányok voltak, nem dolgozó nők. A tegnapi konkrétan iskolatáskával a kezében utazott.

Reggel közel sincs olyan hideg, ami ezt a túlöltözést indokolná.

az, hogy ne lenne pénzük tavaszi cipőre? 1000Ftért lehet kapni használtan. Nem vagyok egy nagy cipőmágus, de használt ruha boltok kirakatát néha látom.


A kérdést se írtam volna ki, ha ezeket hihető magyarázatnak gondolnám.

2019. ápr. 26. 16:08
 7/42 anonim ***** válasza:
17%
Én is meg szoktam nézni akin még ilyenkor is télikabát van :D Én meg rövidnadrágot vagy szoknyát hordok, azért már egyáltalán nincs hideg, még reggel se. Ha hűvösebb van, nekem például akkor is elég egy hosszú ujjú felső. Kb. egy hete mondjuk, amikor reggel még hideg volt, de délután már kora nyári meleget írtak, engem is megnéztek páran reggel, hogy "úristen, rövidnadrágban vagyok", de úgy voltam vele, hogy inkább reggel fázzak esetleg egy kicsit, mint délután rohadjak bele a ruhámba, főleg a buszon... felvettem felülre egy kis 3/4-es ujjú kabátkát, az akkor is elég volt nekem.
2019. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
88%

Mert már nemcsak bundás csizmák léteznek.

Van már tavaszi csizma is.

Lehet, hogy nincs átmeneti cipője.

Múlt héten én is húztam rövidebb szárút, amikor szakadt az eső, mert az akkor sem ázik be, ha tócsába lépek.

2019. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
92%

"1000Ftért lehet kapni használtan. Nem vagyok egy nagy cipőmágus, de használt ruha boltok kirakatát néha látom."

Hát, öcsém, vedd fel te, amibe másnak a ki tudja, milyen gombás lába izzadt bele. Nekem nem szabad akármilyen cipőt felvennem lábproblémák miatt, 15 000-nél kezdődik, amit hordhatok, és bőrből kell lennie, mert másra allergiás vagyok.

2019. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Ugyan #9es! Képzelem mekkora az esélye, hogy két fiatal lány mindkettő súlyos bőrproblémákal küzd és egyiknek sincs pénze félcipőre, ehelyett izzadnak április végén a 30 fokban csizmában és tiszta véletlenül két ilyenbe is belefutottam.

Mondhatni izzadtságszagú válasz. :)

2019. ápr. 26. 16:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!