Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » +35 fok, őrült napsütésben...

+35 fok, őrült napsütésben miért vesz fel fiatal lány nejlonharisnyát + magas szárú sportcipőt és sortot?

Figyelt kérdés
Az még hagyján, hogy kilátszik a rövid naci alól a harisnyanadrág csíkja, de szegény bőre ebben a melegben...
2017. jún. 27. 13:08
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell hordanod. Probléma megoldva. Mások életébe meg tesség nem beleszólni. Béke.
2017. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
*k
2017. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
29%

Nem is fogom ezután sem , és nem szóltam bele senki életébe csupán az értelmetlen öltözkodésre figyeltem fel!

Nézni még talán szabad..

Ha meg valaki nem megszokottúl öltözködik az viselje el hogy furán néznek rá!

2017. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
92%

Ebben semmi fura nincsen, én ennél pl sokkal furábban öltözködöm, nem érdekel, mit gondolnak mások.


Nekem mindössze ettől a hímsoviniszta, nőgyűlölő, megkeseredett örökszingli nyomotéktól (akit korábban már említettem) nyílik ki a bicska a zsebemben, aki kettő, vagy három 15%-30%-os felhasználón osztja az "észt", ámokfut itt gyakorin, és utálkozik, rendkívül visszamaradott módon. És gondolom élvezi, hogy mindenki kiakad, vagy elhordja mindennek, különben miért csinálná...

2017. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
0%

Miért zavar az téged hogy valakinek más a véleménye mint neked vagy ahogy látom itt a többségnek?

Ő ilyen típus, te meg amolyan.

2017. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
92%
Nem az zavar, hogy más a véleménye, hanem az, hogy undorító módon tudja ócsárolni a neki nem tetsző dolgokat, és a nőket.
2017. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Az elég durva hogy már harmadik személyben beszélsz magadról:D
2017. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
91%
Mármint renike AKA matika
2017. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
0%

36! Mindenkinek más a stílusa és hát nem mindenki szeretheti a nőket.

Csak éppen ki hogy nyilvánítja ki magából, ez olyan hogy van aki káromkodik és van aki nem.

2017. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!