Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » +35 fok, őrült napsütésben...

+35 fok, őrült napsütésben miért vesz fel fiatal lány nejlonharisnyát + magas szárú sportcipőt és sortot?

Figyelt kérdés
Az még hagyján, hogy kilátszik a rövid naci alól a harisnyanadrág csíkja, de szegény bőre ebben a melegben...
2017. jún. 27. 13:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%
Én ruhában és harisnyában vagyok napközben, de nekem a munkám miatt szükséges, de ezen is úgy el szoktak csodálkozni, hogy vajon miért... Nem értem, hogyha valakinél nem elvárás ez, akkor miért veszi fel, totális mazochizmus.
2017. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Más egy munkahelyen, azon nem akadnék ki.


Ő szabadidejében van így.

2017. jún. 27. 13:29
 3/39 anonim ***** válasza:
78%

Lehet olyan dolga volt ahova muszáj volt harisnyában menni. Vagy nem mehtet mezíitláb.

jártam már igy én is. Én tavaly ilyen melegben fel kellett vegyem a csizmám mert nem volt más ünneplős cipőm ami normálisan állt volna. Szerinted mennyire volt melegem? Csak én nem harisnyanadrággal hanem egy combfixel meg egy hosszabb szoknyával vettem fel vagyis gyöztek meg h felvegyem. Igy legalább nem izzadtam be annyira.

2017. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
72%
Mert még mindig magánügy, ki miben jár az utcán.
2017. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
10%

Szia kerdezo!


Eleg kenyes temat feszegetsz, ezt mar En is feltettem nezd, hogy leosztott a sok okos!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Amugy egyetertek Veled En is kiakadok ezen az oltozeten, mar csak a kotott sapka hianyzik roluk...

Keves eszuk volt a noknek mindeg is,de minden nyaron tanubizonysagot tesznek rola az oltozkodesukkel...


Mindenfele kifogast irtak Nekem is hogy miert veszik fel tobbek kozott eres a laba csunya a bore stb. Csak ez azert santit mert atlatszo a harisnya amit En lattam es latszott,hogy semmi baja a labanak.

Meg van meg egy rossz duma miszerint ragad a combja melegben a bkv uleseire! :))) talan nem kene pitcsagatyat vagy szoknyat venni hozza.

2017. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Konkrétan fesztiválra indul, kocsival. Nem úgy tűnt, mintha beteg lenne a bőre. egyszerűen csak nem értem. Ha takarni akarom a lábaimat, felveszek hosszú vászon nacit.
2017. jún. 27. 14:02
 7/39 A kérdező kommentje:

Igen , azt is megértem , hiszen én is voltam már azért nem az időjárásnak megfelelően öltözve, mert nem volt más ruhám, amit felvehettem volna.


Az ő esetében erről sem lehet szó.

2017. jún. 27. 14:04
 8/39 anonim ***** válasza:
88%

"Konkrétan fesztiválra indul, kocsival."


Pl. a kocsiban a légkondira én is mindig felkészülök, mert rohadtul utálok jéggé fagyott tagokkal ülni benn.

2017. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

A megfagyástól szerintem sosem véd meg egy vékonyka nejlon harisnyanadrág, önmagában.


De a fesztiválon rohadt meleg lesz + gondolom még táncol is... még jobban izzad..

2017. jún. 27. 14:20
 10/39 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, meg a fröcsögő hímsoviniszta nőgyűlölő megkeseseredett örök szingli, aki belinkelte a saját kérdését, hogy itt is kimutathassa mérhetetlen felháborodását: nektek nincs jobb dolgotok, minthogy ezen problémáztok? Ennyire unalmas az életetek, hogy ezzel kell töltenetek az időtöket? Olvashatnátok egy jó könyvet, vagy futhatnátok egyet, vagy mittudomén...bár nem az én dolgom, hogy mire pazaroljátok az idődöket...csak a ti érdeketekben ajánlottam...
2017. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!