Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » +35 fok, őrült napsütésben...

+35 fok, őrült napsütésben miért vesz fel fiatal lány nejlonharisnyát + magas szárú sportcipőt és sortot?

Figyelt kérdés
Az még hagyján, hogy kilátszik a rövid naci alól a harisnyanadrág csíkja, de szegény bőre ebben a melegben...
2017. jún. 27. 13:08
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Igen, valóban unatkozok most és feltettem egy kérdést ezen a fórumon. Volt már, hogy kaptam értelmes válaszokat.


Teljesen rendben van az életem, bár azt jól látod, hogy a futást mostanában hanyagolom és hiányzik is.


Nem el vagy megítélem azokat, akik így öltöznek, egyszerűen csak nem értem, miért jó nekik így..ráadásul nap végén levenni a cipőjüket, elég büdi lehet...

2017. jún. 27. 14:46
 12/39 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy igen, tök nem feltűnő hogy matika2 pár napja feltette ugyanezt a kérdést, akkor még csak az utcán látta a csajt, mostmár fesztiválra indulni is látta a kérdező, igazán megkérdezhették volna. Szegény nehogy úgy haljon már meg hogy nem kap erre az égetően fontos és még véletlenül sem kamu kérdésre választ
2017. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
36%

12es miért volna kamu a kérdés?


Gyakran látok én is olyan öltözködésű embereket az utcán akitől szívesen megkérdezném miért öltözött igy.


A napokban én is láttam harisnyás csajt az utcán most ha én írok ki kérdést erről akkor az is kamu?

2017. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Nem ismerem Matikát, nem is láttam a kérdését. feltételezem, nem ugyanarról a lányról kérdezünk.


A lányt pedig azért nem kérdeztem meg, mert nem ismerem, ma láttam először, bejött a munkahelyemre és elment egy kollégámmal. Innen tudom, hová ment. :)

2017. jún. 27. 15:57
 15/39 anonim ***** válasza:
15%

10!

Erdekes szamomra hogy ha fiukat beszelik ki hogy milyen erdekesen mutatnak a skinny farmerban akkor ekkora mellennyel nem allsz ki mellettuk!

Amugy meg nagyon jo eletem van, szinte gondtalan es van idom figyelni az embereket es a kerdezovel egyutt En is eltudok gondolkozni a fura ertelmetlen ruhazkodason , de ezekszerint nem csak En vagyok ilyen "figyelgetos" ha masnak is feltunt a noknel ez az ertelmetlen es fura ruhazkodas...

2017. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
91%

Én is szeretem figyelni az embereket, ez közös bennünk, csak míg nekem pár másodpercben megfogalmazódik a vélemény az agyamban, majd továbblépek, addig te ezen rágódsz, és forralod a saját agyvized, ráadásul még az interneten is folytatod, és nevetségesen általánosítgatsz, lenézed a nőket. Talán ettől érzed magad nagyobbnak, lehet, csak kompenzálsz. Hiába mondod, hogy perfekt életed van....hmm...vagy igaz, vagy nem...elhiggyem, ne higgyem...

Bár aki igazán sikeres, az nem tölt ilyen rengeteg időt másokat kritizálásával, hanem a saját dolgával foglalkozik.


Amúgy akármennyire is meglepő, nekem tetszik a férfiakon (nem a mostani páwa csírákon) a szűk farmer, és kiállnék mellette. :)

2017. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
91%

Amugy baromira felismerhető az írásod, és a beszédstílusod, mindenki tudja, hogy tucat felhasználón játszod itt az eszedet. Azért a 16% eléréséhez is kell tehetség...:'D

(előző voltam)

2017. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
92%

Nekem van egy szoknyám, ami alá mindig veszek harisnyát, mert ha nincs rajtam, akkor valamiért mindig felcsúszik. Harisnyával pedig soha :D És igen, nyáron is felveszem hozzá a harisnyát, gondoljon mindenki azt, amit akar.

A short+harisnya kombó lehet azért van, mert valami van a lábával (bőrhiba, műtéti heg v csak túl fehérnek godnolja), amit takarni akar. Biztos van oka :)

2017. jún. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Semmi heg, egyszerűen csúnyának tartja a lábait... megtudtam ma.

ezért inkább berohasztja nejlonharisnyával magas szárú sportcipőbe. Váljék egészségére! Engem ugyan nem zavar, mert nem mellettem öltözik le egy forró nap után.


Egyszerűen csak nem értettem. Érdekelt más véleménye is, hogy mégis miért öltözik más így.


Egyébként tiniként nekem is volt nyaram, amikor hosszú farmerben nyomtam végig, de papucs vagy nyitott szandiban voltam.

2017. jún. 28. 10:38
 20/39 anonim ***** válasza:
85%

1) nem mindenkire hét ugyanúgy a meleg... van pl. olyan ismerősöm, aki Egyiptomban élt jó sokáig... na ő pl. 30 fokig simán pulóverben van, mert náluk nagyobb az átlaghőmérséklet...

De van, aki születésétől kezdve ilyen, attól függetlenül, hol élt. Van, aki 40 fokban sem izzad és nincs melege. Ezt mindenki magáról tudja. Azért, mert a havrjaid meg te izzadtok 25 fokban is, attól még nem lesz neki automatikusan melege meg büdös meg mittudomén, és a bőre sem biztos, hogy megsínyli

2) attól, hogy nem látod, még lehet ronda a lába

3) ezt egy párszor már leírtuk, hogy akinek összeér a combja, annak dörzsölődhet ki úgy, ha nincs rajta nadrág vagy harisnya, hogy tiszta sebes lesz a bőre, és utána 3 napig nem tud normálisan járni, annyira fáj... én is így vagyok, hintőporozás, dezodorozás, olajozás, combpánt, semmi nem használt...

4) fesztiválon meg elég nagy a dzsuva, lehet, hogy pont azért vette fel, mert nem sajnálja a harisnyát, ellenben nem a bőréről kell a sarat meg a mocskot kaparnia, miután hazajön

2017. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!