Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » +35 fok, őrült napsütésben...

+35 fok, őrült napsütésben miért vesz fel fiatal lány nejlonharisnyát + magas szárú sportcipőt és sortot?

Figyelt kérdés
Az még hagyján, hogy kilátszik a rövid naci alól a harisnyanadrág csíkja, de szegény bőre ebben a melegben...
2017. jún. 27. 13:08
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

A legvékonyabb nylon harisnya alatt ugyanúgy koszos lesz az ember bőre, ha nagy a por :) :)



Mindegy.


Ismét láttam egy olyan megoldást, ami nagyon butának hat.

2017. jún. 28. 13:49
 22/39 anonim ***** válasza:
15%

Engem mar csak az izgat ,de nagyon hogy hogyan lehet ennyi baromsagot felhozni a harisnya viselesere 35 fok melegben! :))))

Ezen mar csak rohogni tudok, erdekes viszont ,hogy ezeket a problemakat a ferfiak vajon hogyan oldjak meg harisnya nelkul....


Egyebkent ma szabin voltam es delelott felvettem egy tok vekony teljesen atlatszo nejlonharisnyat rovid futonadraggal sportcipovel es elindultam "nem sportolni" csupan kizarolag gyalogolni a kornyezo utcakba mert szerettem volna magam is megtapasztalni a "pozitiv" hatasat eme szent ruhadarabnak es hat mindent tudok rola mondani csak jot nem!!

Szinte irritalo a muanyag erzese ebben a kanikulaban , atut az izzadsag a labrol rajta,izzad a cipoben a labam veszettul, Essss! Most jon az apropo! Semmit nem takar a labamon! Tehat sebhely kis hajszaler ,minden atlatszik.

Max. Annyit tudnek mondani,hogy ha valaki csupasznak erzi a labat rovidnadragban akkor ez arra megfelelo hogy " valamit" megis erez hogy van rajta, de kompromisszum nelkul persze ez sem mukodik. ( cserebe hogutat kapsz)

2017. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
91%
NEKED irritáló. Másnak nem. Nem mindenki a te testeddel rendelkezik...
2017. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
89%
Plusz az sem mindegy, milyen minőségi harisnya van az ember lábán, még nejlon és nejlon között is van különbség... a 100 Ft-os kínai szemét az tényleg csíp, szúr, éget. Egy normális harisnya nem.
2017. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
28%

Nem olcso kinai, hanem Bellinda markaju 800 ft koruli es megis fura ahogy lepek a menetszelet erzem a boromon es azt is hogy valami muanyag van rajtam es hogy csuszkal a labam a cipoben.

De ezzel szerintem nem csak En vagyok igy.

2017. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj, de a 800 Ft-os harisnya is a gagyi szar. A rendes harisnya jóval afölött kezdődik...
2017. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
28%
Az igaz, csak hogy Én nem vagyok hajlandó 1000 ft-nál többet adni egy szar harisnyáért.
2017. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
94%
Hát igen, de akkor ne csodálkozz, hogy éget, viszket, csíp főleg futás közben, jesszuska. Aki meg kiad érte, annak meg nem folyik le a lábáról nyáron.
2017. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Nekem a drága nejlon harisnya is kényelmetlen melegben.
2017. júl. 3. 16:54
 30/39 anonim ***** válasza:
28%

28! Bocsi, de Én egy szóval sem említettem, hogy futkostam benne! Csupán sétáltam a próba során.

Amúgy volt már Rajtam drágább is megint csak próba miatt, de ahogy a kérdező írta nejlon az nejlon marad az árfekvéstől függetlenül...

2017. júl. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!