Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az nagyon furcsa, ha egy...

Az nagyon furcsa, ha egy fiatal lány a hétköznapokon is magas derekú szövetnadrágokat visel?

Figyelt kérdés
Általában olyan szövetnadrágokat hordok, amik jól feljönnek a derékon (köldök fölé). Többen mondták már azt, hogy úgy nézek ki így, mint egy "tanárnéni". Ezt nem igazán tudtam mire vélni. Sosem szerettem a csípőfarmereket, amiből kint van az ember dereka. Ez az elegánsabb, felnőttesebb stílus közelebb áll hozzám. Ez ciki lenne? Azt még elfelejtettem leírni, hogy egy kicsit pocakos vagyok (de amúgy vékony). Lehet, hogy ezért tartják sokan "tanárnénis"-nek a stílusom?

2014. febr. 12. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, szokatlan, az egyszer biztos.

De ha te így érzed jól magad, ne törődj másokkal.:)

18/L

2014. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
20%

Figyu, őszinte leszek.

Ha pocakos vagy, akkor nagyon gáz a derékgatya.

Ez a szabàsvonal megköveteli a teljesen laps hasat. Szóval ha jót akarsz, felejtsd el, vagy fogyd le az úszógumidat.

2014. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki úgy öltözködik, ahogy neki tetszik, ahogy neki jól áll, ami a legjobbat hozza ki az alakjából. Ha neked tetszik ez az öltözködési forma, akkor nehogy azért kezdj el más stílusú ruhákat venni, mert a nagy többség azt mondja ez nem divat, ő ilyet nem venne fel. Mindannyian egyediek vagyunk, nem kell a divatot követnünk, mi magunknak kell a divatot diktálni. Ettől leszünk egyéniségek. Nem ciki egyáltalán, az a ciki, akinek olyan gondolkodásmódja van, hogy csak az ő stílusa a "menő".
2014. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy ciki. Azért hívják "tanárnénisnek", mert az átlag fiatal és az elegancia nagyon távol áll egymástól, márpedig a szövetnadrág kifejezetten elegáns. Nyugodtan viseld csak, nem kell mindenkinek farmerban mászkálni.
2014. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
29%
A szövetnadrág már nem divat, lehet olyat is találni, ami az alakodra is megfelel, de divatos is. :)
2014. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

azért tanáros, mert kb 40 éves tanárok szoktak ilyenbe lenni, de figyelj, ez nem azt jelenti. hogy nem állna jól neked, csak azt, hogy ilyet általában az idősebb korosztály hord. Persze magas derekú és magas derekú között is lehet nagy különbség. DE ne foglalkozz mások véleményével, főleg ha ezt a stílust érzed közelebb magadhoz, akkor nyugodtan hordhatod. Végül is hiába hordanál csípőnadrágot, ha egész nap nem éreznéd jól magad benne.


Mellesleg én se szeretem a csípőnadrágot, még ha övvel is veszi fel az ember, ha leül, akkor is ki van a hátsója.. szóval értitek, ha meg felnőttesebbnek néznek, örülj neki :D


23/N

2014. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amúgy meg mi az, h nem divat a szövetnadrág? Vannak ezek a szűkszárú színes nacik, az is szövetnadrág ám, nem csak a régi típusú bőszárúak. Amit említettem, a szűkszárú fajtába is van magas dereú,és nagyon csinos, én is olyat hordok, pedig én aztán simán viselhetnék csípőfazont is, de nem szeretem, ha kivan a s*gem XD
2014. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nem ciki mert ha ezt hordod akkor nyilván ezt szereted ez áll jól. Nem kell foglalkozni azok véleményével akik csak azzal törődnek hogy a legújabb trendnek megfelelően öltözzenek. Szerintem kifejezetten jó ha valakinek saját egyedi stílusa van, nem azonosul mindenkivel az iskolában. Én ismerek olyanokat akik barátnők és az öltözetük alapján nem lehet megkülömböztetni egyiket a másiktól. Ha meg csinos alakod vann hozzá akkor meg kifejezetten jól állhat. Az hogy egyedi az csak ráadás.:))
2014. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát elég furcsa! én divatmániás vagyok, és ez elborzaszt! A pocakodnak nyílván semmi köze a stílusodhoz, mert így is hordhatnál menő cuccokat. Ha azért nem hordasz mást ezen a nacin kívül, mert a többi nem ilyen kényelmes, akkor hordhatnál szoknyát, az lenge és kényelmes! Semmi értelme a nyakadig felhúzni azt a borzadályt, mert a tüdőgatya nem tanárnénis, hanem már nyomis! kérlek ne vedd sértésnek, csak azért mondom, mert egy fiatal lánynak nem ezt kell hordania...ráérsz még nagyinak lenni ;)
2015. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!