Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen csávóöltözködés jön be...

Milyen csávóöltözködés jön be a csajoknak mostanság, hogy kell öltözködni hogy ne átnézzenek az emberen meg mondják hogy van barátom?

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 13:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a linkelt kép elég ódivatú. Ha már bőrdzseki, akkor inkább [link] farmerrel (megfelelő méret, nem lóg és nem is túl szűk), fekete bőrcipővel, vagy szolidabb edzőcipővel pl [link] [link]
2015. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11 vagyok, persze barna cipő is jó, de nem ilyen öltönycipőre gondolok hanem pl [link]
2015. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Az jön be ha egy csávó képes önállóan eldönteni hogyan szeretne öltözni, és figyelembe veszi hogy mi áll jól neki, milyen a stílusa.
2015. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Szerintem gitár, reflektor fények meg a többi nélkül is bejönne.. Nem nevezném lepukadt csövesnek.

És a bakancs nem csak a "sápadt, színes hajú, piercinges lányoknak" jön be.

(pl. piercingem nincs, de azt sem mondanám, hogy nem is szeretnék..)

2015. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

A linkelt bőrdzseki elég átlagos tömegdarabnak tűnik, nehezen tudom elképzelni hogy erre kiugrik a csajok szeme. A cipők is ne mondd, hogy ezektől orgazmust kapsz ha egy csávón meglátod mondjuk a legutolsó linkelt cipőt, vagy azt az átlagos Adidast. Láttam már pár jó kinézetű bőrdzsekit, akkor most az a nagy divat, bőrdzseki, fekete bőrnadrággal?

[link]


Meg akkor ez nektek az álompasi, feketében, bakanccsal, sápadtan? [link]

2015. jan. 30. 21:37
 16/22 A kérdező kommentje:
Az utolsó cipő olyan, mint egy tök átlagos cipő, elmagyaráznád mitől ilyen vagány ez?
2015. jan. 30. 21:40
 17/22 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

"A linkelt bőrdzseki elég átlagos tömegdarabnak tűnik, nehezen tudom elképzelni hogy erre kiugrik a csajok szeme."

Ehhez stílus és kisugárzás is kell, mert csak akkor ugrik ki a csajok szeme.

Tudtommal 1 csaj sem kap orgazmust, 1 cipőtől (főleg nem, ha Adidas-ról van szó).

A linkelt srácot messze nem nevezném álompasinak. Nem csak az öltözködés teszi az embert SZERINTEM.

2015. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Akkor nem annyira az öltözködés, inkább a sok pofázás, meg a kigyúrtság számít? Azért ne mondjátok már hogy alig számít, ha valaki átlagon felül öltözik fel akármilyen szubkultúra stílusban. Pl plázáknál meg tereken nyüzsgő meg koncertekre járó utcaarcokat Doc Martens cipőben, Converseben, vagy bakancsban meg egy menő együttest ábrázoló fekete pulcsiban gondolom többre nézik, vagy egy gyúrós gyereket bőrdzsekiben nyaklánccal meg Hilfiger cipőben, egyetemen meg ingben vagy zakóban azért nagyobb az ember respectje gondolom, mint pólóban meg a legutóbb linkelt cipőben, nem?
2015. jan. 31. 00:05
 19/22 anonim ***** válasza:
A linkelt cipő pont Martens volt. De leírtad magadtól a lényeget, nem tudom minek kell még magyarázni. Nem kell kitűnni a tömegből ahhoz hogy jól nézz ki. Ezeregy buktatója van a dolognak, az se derült ki neked milyen a stílusod v hány éves vagy.
2015. jan. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, asszem elég rosszul fogalmaztam. Szóval pusztán az öltözködéssel nem lehet senkit levenni a lábáról. Hozni kell valami elvárt minimumot (ami valóban az adott stílus függvénye hogy épp milyen), és nyugodtan lehet az adott stíluson belül átlagos. Mondjuk úgy hogy megfelelő.

Bőrnadrágot viszont ne vegyél fel :).

2015. jan. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!