Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok szoktatok úgy öltözködn...

Lányok szoktatok úgy öltözködni hogy, bugyi, arra harisnyanadrág, a harisnyanadrágra meg egy combfix?

Figyelt kérdés

2014. dec. 6. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, sosem szoktam két harisnyát felvenni.
2014. dec. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A combfixban a kis gumi szerintem csak a bőrön tapad meg jól. Harisnyán lecsúszna.
2014. dec. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Probáljátok ki eszméletlen szexi viselet! A combfix lecsúszását pedig harisnyatartóval meg lehet akadályoni.
2014. dec. 7. 13:11
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De minek alá még egy harisnya? Tök hülyeség. :D
2014. dec. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges ha fáznak a lábam van vastagabb harisnya is másik meg hogy hülyén is nézne ez így ki
2014. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Dehogy hülyeség próbáljátok ki! Nagyon szexinek fogjátok érezni magatokat. Érzéki hangulatot ad ez a viselet. Sőt fokozni is lehet. Mégpedig úgy hogy a harisnyanadrág alá nem vesztek bugyit. Réteges az öltözék, és mégis 'minden' szabadon van a combközépig érő szoknya vagy ruha alatt. Szóval egy próbát javasolnék!
2014. dec. 8. 22:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hülyeség, szoktam két harisnyanadrágot felvenni, télen különösen.

Necc alá mindig szoktam venni egy testszinűt, de két különböző vékonnyal is különleges hatás lehet elérni.


Harisnyanadrágra ritkán veszek hosszú, fekete, pamutos combzoknit, nem csúszik le. Nem a fázás miatt, hanem vannak olyan szoknyáim és cipőm amikkel jól mutat (szerintem).


Harisnyanadrág alá nem kell bugyit venni, felesleges. Fölé esetleg érdemes, ha nem bírsz (az extra) bugyi nélkül létezni.

2014. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
'Harisnyanadrág alá nem kell bugyit venni' jó lenne egyre több lány így öltözködne! Szerintem is jól mutat a combzokni is harisnyára húzva egy szép cipővel meg szoknyával.a két vékony harisnyanadrág is nagyon tetszetős. Ės azzal is egyetértek hogy különös hatása van ennek a titokzatos, misztikus ruhadarabnak amit harisnyának hívnak ami úgy öltöztet teljesen fel 'alul' hogy mindent láttatni enged. Sőt felizgatni is képes bizonyos körülmények közt azt aki viseli. A leginkább vágykeltő ruhadarab egy nő ruhatárában.. Csak azt nem értem miért 50 % a válaszaid helyességének megítélése mikor mindenben igazat írtál.
2014. dec. 9. 21:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszi! Ezt a % dolgot soha nem értettem, hogy mitől függ vagy hogy mit is jelent. Valaki igazat ad, valaki nem. Valaki így öltözik, valaki nem. Gyakorlatilag semmi jelentősége!
2014. dec. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs jelentősége hiszen 92 % -os válaszírótol is olvastam már orbitális hülyeséget, ės 38% -ostól is elképesztően ėrtelmes összeszedett választ. (Te is ez utóbbi kategóriába tartozol,ráadásul remek az ízlésed öltōzködés terén) Sosem érdekelt kit hogy minősítenek.
2014. dec. 11. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!