Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék nőiesen öltözködni?

Hogyan tudnék nőiesen öltözködni?

Figyelt kérdés
Elég egyszerű ruháim vannak. Inkább tornacipős vagyok, de nagyon szeretnék nőiesen öltözködni. Mivel kezdjem a változást?

2014. dec. 7. 18:26
 1/7 manó1235 ***** válasza:
100%
V nyakú felsők, feszülős nadrágok, mondjuk amiknek szúk a száruk, aztán színesen öltözz, persze ne úgy mint valami cirkuszi bohóc :D csak csajos színek rózsaszín ilyesmi ha nem jön be akkor is valami vidámabb szín ne fekete stb, nem tudom milyen hajad van de ha esetleg felkötve hordod egy csini fülbevaló is sokat dob az összhatáson :) ékszerek, nyaklánc, karkötő, gyűrű, és egy sportos cipő is lehet csajos :) vagy lapos talpúban is találsz jókat , ha nem akarsz magas sarkakon járni egész nap :) rem tudtam segíteni 21/L
2014. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, segítettél! Köszi :)


Az a baj, hogy elég egyszerűen öltözök. Sima egyszerű pulcsi, farmer csizma, ilyen időben. De szeretnék csajosabban kinézni :)

2014. dec. 7. 18:54
 3/7 manó1235 ***** válasza:
ja és még tudom ajánlani a kardigánokat is én személy szerint oda vagyok értük :) de egy jól kinéző kötött pulcsi is lehet sexy és csajos ;) az a lényeg h bármit is választasz jól érezd magad benne. :)
2014. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
biztos tökéletes vagy úgy ahogy ha meg szeretnél változtatni akkor az első válaszoló leírta mit lehet tenni bár a szoknyákat kihagyta de gondolom az jött magától)
2014. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vegyél egy magassarkút és tanulj meg benne járni!
2014. dec. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy pár darab egyszerűbb, klasszikus ruhadarabot, pl. egyszínű felsők, fekete csőszárú nadrág, stb. Ezeket jól lehet kombinálni, pl. blézerekkel, vagy ahogy már előttem is írták, kardigánokkal.

Viselj kiegészítőket, ezek nagyon sokat dobnak egy összeállításon! :-)

2014. dec. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. dec. 8. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!