Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj hogy szeretek nőiesen...

Baj hogy szeretek nőiesen öltözködni?

Figyelt kérdés

Az osztályból minden lány csak deszkás cipőt,converse cipőt,szaggatott farmert hord. Felülre mintás színes pólók,kapucnis mintás pulcsik.Van aki szintén deszkás cipőhöz cicanacit hord,a toppokból ki van a fél melle leopárdminta leopárdminta hátán.

Én viszont én ilyeneket sohasem hordok.Általában magassarkú van rajtam(szolid 4-6 centi) szívesen hordok szoknyát,persze nadrágot is de nem olyat ami agyon van szaggatva és a fél combom kivan.Pólóból egyszínűt v kivágással vagy kerek kivágással vagy olyat ami mellnél patentos vagy gombos. Általában ezekhez blézer,kötött kardigán,kötött pulcsi van rajtam.


2012. jan. 13. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiú vagy akkor baj, ha te is lány akkor természetesen nem, sőt...:)
2012. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Természetesen LÁNY
2012. jan. 13. 20:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem, biztos szebb vagy mint a többi tulok:)
2012. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi,a korombeli fiúk nem így látják,inkább néha a tanárok dicsérik meg egy-egy összeállításom.
2012. jan. 13. 20:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló: pont ezt akartam írni! :D

Szerintem végképp nem baj, sőt, lányként sokkal inkább nőiesen kéne öltözködni, mint deszkásként.

2012. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
A kivan nálad azt jelenti, hogy kint van?
2012. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Dehogyis baj, sőt másnak is így kellene öltözködnie!

Nálunk az egyetemen a gyakorlati csoportba jár egy lány, akin összesen eddig egyszer volt nadrág!(Igaz elsőévesek vagyunk, de ez akkoris dicséretes dolog.) Jó tudni, hogy nem ő az egyetlen!

2012. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mintha magamat hallanám:D
2012. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat a rossz szóhasználatért a kivan=kint van,de sokszor úgy hogy a melltartó is kilátszik.
2012. jan. 13. 22:56
 10/11 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy? Mert azért 13 évesen furán nézhetsz ki blézerben
2012. jan. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!