Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj hogy szeretek nőiesen...

Baj hogy szeretek nőiesen öltözködni?

Figyelt kérdés

Az osztályból minden lány csak deszkás cipőt,converse cipőt,szaggatott farmert hord. Felülre mintás színes pólók,kapucnis mintás pulcsik.Van aki szintén deszkás cipőhöz cicanacit hord,a toppokból ki van a fél melle leopárdminta leopárdminta hátán.

Én viszont én ilyeneket sohasem hordok.Általában magassarkú van rajtam(szolid 4-6 centi) szívesen hordok szoknyát,persze nadrágot is de nem olyat ami agyon van szaggatva és a fél combom kivan.Pólóból egyszínűt v kivágással vagy kerek kivágással vagy olyat ami mellnél patentos vagy gombos. Általában ezekhez blézer,kötött kardigán,kötött pulcsi van rajtam.


2012. jan. 13. 20:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
úristenem.. 14 éves vagyok és mintha magamat hallanám.. amikor nadrágot veszek föl, akkor az ismerőseim 90%-a megjegyzi hogy miért van rajtam nadrág... :D
2012. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!