Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van ez?! Miért akar...

Miért van ez?! Miért akar mostanában a csajok 60%-a kb SZÍNES hajat meg tornacipőt a férfiak meg színes csőnadrágot? Azt veszem észre a nők kezdenek férfiasan öltözködni a férfiak meg nőiesen:S Ez undorító!

Figyelt kérdés
Kitől jött ez hülye őrület hogy mindenki úgy akar kinézni mint egy homoszexuális vagy mint egy kanári? Hogy kapnak így állást egyáltalán vagy iskolába így elfogadják őket? Mikor gyerek voltam az ilyeneket megverték az iskolában vagy legalább kiközösítették :S Kitől jött ez hülyeség melyik abnormális embertől?
2012. ápr. 1. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
kordivat. de ezt már megbeszéltük párszor.
2012. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem írod ugyan mennyi idős vagy, de hidd el minden kornak megvannak a maga "bohócságai". amin ma nem lepődünk meg, régen, botrányos volt. kanárik is voltak mindig (pl. jampik). a csordaszellem is nagy úr, de... nem muszáj követni :) sose legyen nagyobb gondod, minthogy mások hogyan öltöznek.
2012. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem is erős túlzás az a 60%, tény hogy van ez a hülye stílus amikor nem tudom megállapítani az illetőről hogy kislány vagy kisfiú... de azért nincsenek olyan sokan.

még az emo elején voltak rengetegen... de már az a stílus is kikopott szerencsére...

2012. ápr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!