Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen csávóöltözködés jön be...

Milyen csávóöltözködés jön be a csajoknak mostanság, hogy kell öltözködni hogy ne átnézzenek az emberen meg mondják hogy van barátom?

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 13:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem gondolom, hogy rajtad a megfelelő öltözék segítene...
2015. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Rajtad egy pofon viszont segítene. :)
2015. jan. 30. 14:04
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Látod, ez a különbség köztünk, hogy rajtam legalább még lehet segíteni :)
2015. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
2015. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsóval.

Esetleg még egy pár lánc a nadrágon, valami szögecses dolog (pl. nyaklánc), bakancs. :P

(Ez nem öltözködésre tartozik, de nem ártana még a hosszú haj sem (min. vállig érő) és valami rockeros/metálos zenei stílus). :)

2015. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát akkor segítsen is rajtad valaki gyorsan :)
2015. jan. 30. 15:39
 7/22 A kérdező kommentje:
Ez a fekete bőrszerű nadrág(ami a New Yorkerben is van) ennyire menő? Ha ez a csávó egyetemi kampuszon sétálna a bőrcuccaiban gitár nélkül (meg reflektorfény és márkafelirat nélkül), eléggé lepukkant csövesnek néznék a sok inges meg öltönyös ember között, nem?
2015. jan. 30. 16:20
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Nálad tuti jobban néz ki:(
2015. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A bakancs meg alapból egy szűk rétegnek, a sápadt, színeshajú, piercinges lányoknak jön csak be, nem?
2015. jan. 30. 16:23
 10/22 anonim ***** válasza:

"Ha ez a csávó egyetemi kampuszon sétálna a bőrcuccaiban gitár nélkül (meg reflektorfény és márkafelirat nélkül), eléggé lepukkant csövesnek néznék a sok inges meg öltönyös ember között, nem?"


Van egy olyan érzésem, hogy még nem jártál egyetem közelében sem, mert pl. itt nálunk senki nem jár (vizsgázáson kívül) öltönyben és ennél láttam már szélsőségesebb öltözködést is nálunk.


"A bakancs meg alapból egy szűk rétegnek, a sápadt, színeshajú, piercinges lányoknak jön csak be, nem?"


Nekem tetszik a bakancs, nekem is van. Sötétbarna hajam van (tehát igen, színes :D), sápadt vagyok, de nincs piercingem (nem is lesz), na erre varrjál gombot!

Egyébként nekem az ilyen bőrnadrágok kevésbé tetszenek, inkább a sötétebb farmer, sötét póló, sportosabb kinézet, a lényeg, hogy ne legyen túlbonyolítva.

2015. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!