Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz a gumicsizma?

Szerintetek gáz a gumicsizma?

Figyelt kérdés
Sok emberen látok gumicsizmát mostanában, és nem tudom, hogy merjek-e venni, mert például egy bundás gumicsizma kényelmes lenne, viszont nem tudom, hogy gáz, vagy nem gáz?

2014. okt. 19. 15:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem gáz, viszont szerintem nevetségesen néz ki utcai viseletként, főleg amikor látom, hogy a gumicsizma nem praktikussági okokból van az illető lábán, hanem egy jól megtervezett outfit jelentős darabjaként szerepel.


Szerintem ha nincs árvíz, nem lovagolsz éppen és nem kapálni mész, akkor teljesen felesleges egy ormótlan gumicsizmába préselni a lábat. Vettem már kínaiban is olyan átmeneti cipőt, ami nem ázott be és emellett még jól is nézett ki, ha én, a totál nagy szerencsétlenség tudott ekkora sikerrel járni, akkor szerintem érdemes neked is körbenézned a közeli üzletekben, hátha kifogsz valami jót.

2014. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sokan hordják ma már, szóval szerintem nem számít gáznak, de attól még rém ronda.
2014. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha majdnem tutira tudjuk, hogy eső lesz aznap, amikor felveszi az ember, akkor nem gáz. Napos idő esetén (diplomatikusan szólva) nem szerencsés hordani, /ha már felvette/ levenni munkahelyen...
2014. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!