Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz a gumicsizma?

Szerintetek gáz a gumicsizma?

Figyelt kérdés
Sok emberen látok gumicsizmát mostanában, és nem tudom, hogy merjek-e venni, mert például egy bundás gumicsizma kényelmes lenne, viszont nem tudom, hogy gáz, vagy nem gáz?

2014. okt. 19. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Esőben nem gáz.
2014. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia,korod,nemed publikus?
2014. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én mondjuk még mindig rosszul vagyok tőle, de alapvetően szerintem manapság nem ciki. És van belőlük már egész normálisan kinéző fajta is, szóval ha szeretnél, vegyél nyugodtan.
2014. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

14/L vagyok, és nem a lovaglócsizmára gondoltam, és nem is az ilyen csicsás masnis rózsaszínre, hanem pl. valami ilyesmire:

[link]

2014. okt. 19. 15:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mért lenne gáz? Én mindig azt veszek fel, amikor trágyát kell lapátolnom.
2014. okt. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Semmi sem gáz, de tudni kell viselni. Ez a titok nyitja :)
2014. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem gáz, max felkerülsz Pesten hallottamba. :D
2014. okt. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kerékgyártásítóság válasza:
10 MÉTERES SÁRBAN NEM GÁZ :Đ
2014. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Szia én 22/F vagyok, szerintem nem, mármint ha esőben vagy télen felveszed és jól ki van bélelve azaz nem fázol benne vagy neked az tetszik akkor vedd meg nyugodtan, én ezzel a gáz nem gáz dologgal úgy vagyok hogy akinek nem tetszik nem néz oda... engem is piszkáltak cikiztek suliban még annó általánosban hogy mindenki farmerben meg mittudomén milyen márkás cuccokban volt én meg sima melegítő meg minden... egyik hogy pénzem sem lett volna rájuk a másik meg hogy a mai napig még akkor sem venném fel őket ha lenne rá pénzem... bár volt hogy azzal akasztottam le magamról őket hogy jó ha veszel akkor esetleg fogok olyat hordani... ha adsz rá pénzt veszek meg ilyenek... bár akkor sem vettem volna fel őket... aztán rájöttek hogy picit sem érdekel mint gondolnak az öltözködésemről és leszálltak rólam vele...


Szóval egyszerű... azt nézd hogy neked mi a jó vagy mi tetszik, akinek meg nem tetszik az majd nem néz oda...

2014. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bár annyi százasom lenne, ahogy gumicsizmás kérdésre válaszoltam eddig!

Szerintem nem gáz. Ha az ember akkor veszi fel, amikor esik az eső. Mert mondjon bárki bármit, még a minőségi cipő is be tud ázni a bokáig érő vízben, annál meg kevés kellemetlenebb dolog van, amikor az ember egész nap a vizes, cuppogó cipőben kénytelen lenni. Arról nem is beszélve, hogy így a legkönnyebb felfázni, és a bőrgomba is szereti a nedves közeget.

Tehát esőben nem, egyáltalán nem gáz a gumicsizma, nagyon praktikus. Már tök szépeket és stílusosakat lehet kapni, én már régóta fontolgatom, hogy beszerzek egyet.

Viszont amikor verőfényes napsütésben rohangálnak a cuki kis jányok a gumistífelükben, az a halálom.

2014. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!