Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gumicsizma? Lányok ti mit...

Gumicsizma? Lányok ti mit vesztek bele?

Figyelt kérdés
Eljött a rossz esős idő, ezért vettem egy gumicsizmát. Az lenne a kérdésem hogy ti mit húztok a lábatokra, harisnyát vagy zoknit? Én csak futáshoz húzok zoknit, minden máshoz jobban szeretem a harisnyát. Nem fog büdösödni a harisnya és a gumicsizma együtt?

2014. szept. 21. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Én zoknit veszek bele, 100% pamutot. Sosem volt még büdös sem a zoknim, sem a lábam gumicsizmában, pedig volt, hogy reggeltől estig viseltem! (Huntereim, Burberrym és Guccim van.)
2014. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%

Gumicsizma, bakancs férfias dolgok elsősorban, érdekes mennyire keveredik minden, nem zavar, de látszik azért tényleg, hogy a nőknek kitalálnak minden új öltözetet, praktikusat, divatosat, a férfiak meg maradjanak a szürke unott dolgoknál. Lehet pár év és nem lesz olyan férfias dolog, ami nem vettek át a nők, nem zavar ha látom ezeket, csak az, hogy a férfi nem nem tud semmi újat mutatni, a hétköznapi emberekre gondolok, az utca embere.

Tényleg nehéz olyan dolgot mondani, amit nem loptak el a nők, bermuda jutott eszembe, de azt is hordanak, mi van még? Talán még a pénisz tartót nem lopták el, vagy nem jut más eszembe..

2014. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Zoliman, ellopni? :D Légy kreatív... ;)
2014. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Első vagyok! :) Nem értem a lepontozást... Azért ment valakiktől a piros kéz, mert nem büdös a lábam? :D
2014. szept. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eddig egy választ kaptam. Lányok akinek van gumicsizmája, szoktátok harisnyával felvenni?
2014. szept. 21. 21:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugodt lehetsz harisnyával is büdös lesz, mondjuk nem értem miből gondolod, hogy a harisnyától nem lesz :D főleg a nylontól, a többi meg zokni anyagú.
2014. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Harisnyával nem venném fel! :)
2014. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
csak futáshoz veszel zoknit?! uristen!
2014. szept. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, jobb szeretem a harisnyát. Miért? Mi a bajod ezzel?
2014. szept. 21. 22:11
 10/11 anonim ***** válasza:
22%

Osztom Zoliman velemenyet, lassan ha bemegyek ruhat vennni a ferfi osztalyra ,mar ott sem tudom eldonteni ,hogy tulajdonkeppen most ferfi vagy noi ruhat veszek...

Amugy meg abban is igaza van, hogy ha egy ferfi noies ruhat valaszt mint ahogy latjuk az ellenkezo nem is ezt tette, akkor nekiesnek lehomaroznj!

Tehat tenyleg nincs meg az egyenjogusag sot!

2014. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!