Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 év körüli lányok, ti hol...

15 év körüli lányok, ti hol és milyen melltartókat vesztek? Milyeneket "kell" hordani ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Gondolom fehérnemű üzletekben lehet kapni mindenféle fazonút, színűt, mintájút, de nem szeretnék erre sok pénzt költeni, sőt, nem is tudok.

A H&M-ben, C&A-ban, New Yorkerben a múltkor is csak extra super push up meg vastag szivacsos melltartókat találtam. A kínaiban a legtöbb neon meg van rajta valami csicsás díszítés vagy szilikon pántos, némelyiknek még a háta is... A Tescoban szoktak lenni egyszerűbbek is, de ott általában mindig csak nagyobb méretek vannak, kb. C-D és ettől felfelé, elhordják a kisebbeket vagy nincs is mindig, nem tudom, szóval ott sem mindig találok.

Vagy mindeki push up-ot hord? Nálunk is sokan az osztályban, de nem tudom....


2014. szept. 13. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen a melled. Ha már teljesen kifejlődtél, akkor mehet mindenféle. A fehérnemű tényéeg olyan dolo, ami csakis rád tartozik. Így aztán felvehetsz csipkéset, pamutot, mintásak, egyszínűt, bármint, ami KÉNYELMES és JÓ MÉRETŰ.

Én 16 éves vagyok, kicsi a mellem. H&M-ből van 2 push up-os egyszerű melltartóm, Tezenisből van merevítő nélkülim, illetve van még merevítő nélkülim, de azt nem tudom honnan.

Szóval bármilyen ruhaület fehérnemű osztályán talász jó árban mindenfélét. :)

2014. szept. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ neked milyenre van szükséged. Nekem megfelel a kis méretemre a szivacsos top is, vagy sima melltartó, ami nem push up, mivel azt utálom, kényelmetlen, természetellenes formát ad a mellnek. Általában fehérnemű boltban vásárolok... nem sokkal drágább mint az általad felsorolt boltokban venni. Viszont tartósabb, szóval ritkábban kell kiadni erre pénzt és mindenféle méret van.
2014. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezekben a boltokban is van ami nem push-up, meg a takkoban is vannak jók, én főleg onnan veszek
2014. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Hát, nem hiszem, hogy még változni fog. Nőni nem nőtt már egy ideje, formára esetleg vagy nem tudom, szóval szerintem ilyen lesz véglegesen mint most. Nem nagyok, B-sek.

Gondolom, hogy nem csak push up melltartókat árulnak, de én még nem nagyon találkoztam sima melltartóval, de lehet, hogy csak nem volt szerencsém. Takkoban nem néztem mostanában, majd megteszem. Nyilván mindenképpen olyat veszek, ami tetszik és jól is érzem benne magamat.

Igazából a mintás, színes, csipkés melltartókkal sem az a baj, hogy nem tetszenek mert van köztük, ami szép. Mondjuk van, ami nekem már túl sok, de van, ami még tetszik és nem érzem csicsásnak. Viszont inkább olyanra lenne szükségem, ami egyszerű, sima, nincsen rajta semmi mert így is van olyan világos vagy vékonyabb anyagú felsőm, amit nem tudok felvenni mert most nincs hozzá melltartóm. Másra meg nem használnám, tehát nincsen szükségem köves csipkecsodákra mert csak a ruhák alá kell. A push up-ot meg nem tudom...már gondolkodtam rajta mert végül is kicsik is a melleim meg amiben csak kisebb szivacs van, az nem is olyan feltűnő, de szerintem inkább kihagyom.

2014. szept. 14. 11:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Takkoban van basic, 1890Ft. Javaslom vedd meg mind a 3 színt, vagy pedig testszínűből 2-t. Ott van 3 fazon is, nekem a "push up" jött be a legjobban, pedig 85/D kell. Nagyon kicsi szivacs van benne, inkább csak formáz, mint megemel.

Skálában(ha van nálatok) nézd meg, igaz ez is kínai, de hatalmas a választék B kosárból. Ha budapesti vagy, 20 kerben van egy nagy kínai, az Atlantik. (Török Flóris utcában van asszem) ott tényleg nagy a választék, és van egy konténer amiben leértékelt melltartók vannak(400-500forintokért) ilyenkor kívánom azt, hogy bárcsak kisebb melleim lennének :D

Ha szép a melled formája, akkor kis topokat is hordhatsz, pánt nélkülit is, némely felsőt akár szolidabbá is tehetsz, ha ilyet veszel alá. És persze a kínaiban ezek is olcsók.

2014. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát én a Tescobol vettem az egyik kedvenc melltartóm az pushupos (de kb nem nyom rajta semmit szoval hm , de attól még imádom)

Hát a többit a Takkobol vettem amiben egyáltalán nincs szivacs szóval nem pushupos, de én pedig pedig épp alig találtam C-set nekem pedig az kell szóval hm:D De én nem hordok nagyon pushupot semmi értelme mivel nemtudom miért , de akármelyiket felpróbáltam nem nyomott semmit pedig nincs kis mellem xd..

NA a lényeg, hogy a takkoban vannak jók nem is drágák és az enyémek se csicsásak annyi, hogy csipkés, de sima egyszínűek:D

2014. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!