Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó dolog a gumicsizma? Ti...

Jó dolog a gumicsizma? Ti vesztek a babátoknak? 16 hónapos a kisfiam

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Sárban pocsojában ugrálásra jó.

Én is szeretnék venni az idén. 23 hós.

2010. szept. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vettem,szerintem nagyon jó dolog.kertes házban lakunk,ahol nagyobb mértékben fű van,ilyenkor már nagyon sokáig vizes a fű,a cipő nagyon hamar átázik,ez nem.
2010. szept. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy hol laksz. Mi kertes házban, ahol nem sok beton van, inkább fű, kavics, stb. Tehát nekünk nagyon hasznos. Kétféle van, az szerintem jobb, amiben van egy vékony szövet bélés, így nem csúszkál, és nem izzad bele annyira a lába.

Ja, és a lányom imádja, fel tudja venni egyedül, és gondolom nagyon kényelmes neki. Ha tehetné mindig abba járna. Még nyáron is azt akarta felvenni, nem volt semmi rjata, csak a gumi csízma. Persze ezt nem engedtem azért.

2010. szept. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon jó. Mi tanyán lakunk itt pláne. Viszont ilyenkor már zokni val hideg. Vegyél béleltet. Ráadásul még most divat is.
2010. szept. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vettem,mert szerintem is jó dolog,nagyon klasszakat,Pókemberest,Bobost,tetszett nekik-és soha,egyetlen egyszer nem voltak hajlandók felvenni az utcára.:DDDD
2010. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mi is kertesben lakunk. Nem zavarja a gyermeket lábát, hogy hosszú szára van?
2010. szept. 16. 08:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Én most vettem egy éves lánykámnak! Mi nem kertesben lakunk, de megtalálja mindenhol a pocsoját, és ha esik az eső akkor is menni kell " tátá" :)!

Esőkabáttal és gumicsizmával felszerelkeztünk!

(pici lábra is van, én 19-es méretűt vettem) :)

2010. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2, vagyok.egy ideig nézegette magát,és klafogott benne,beletűrtem neki a nadrágot igy nem sértette a szára a lábát,1 perc alatt hozzászokott.
2010. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!