Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mi az a gumicsizma-máni...

Lányok mi az a gumicsizma-mánia mostanság?

Figyelt kérdés
egyre többet látok az utcán, először borzalmasnak találtam, most már csak nevetek rajta :D
2014. szept. 14. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Az a vicc, hogy azt hiszik, csinosak és menők. Holott egyszerűen csak rémes viselet.
2014. szept. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mostanság?

Évek óta megy. Eddig behunyt szemmel járkáltál?

2014. szept. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem, stimt, h évek óta megy, de valahogy kikopott, most pedig újra divatját éli
2014. szept. 14. 10:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom. Egy egyszerű, fekete, hosszúszárú, lovagló fazonú gumicsizmám van, messziről meg sem mondja senki, hogy gumi. Nagyon csinos tud lenni pl. szűk farmerral, ballonkabáttal, és ebben az időben baromi praktikus. Az év legjobb vétele volt.
2014. szept. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem mánia... Esik az eső! Ennyi! Nekem van több gumicsizmám, Hunterek, Gucci, Burberry! Mindegyiket imádom! És nagyon praktikus is a jelenlegi esős időben!
2014. szept. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ti hol éltek? Csak mert itt, az én világomban mostanában zuhog az eső. Ennyi, nem mánia, nem divat. Eső. Olyan szintű, amit egy igazi bőr bakancs sem bír már. Egy gumicsizma meleg zoknival pedig tökéletes. Én meg azokon nevetek, akiknek beázik a cipőjük, egész nap vízben tocsognak és megfáznak. Lehet, hogy nem a legszebb, de kb. az egyetlen ami nem ázik be. Mondjuk szerintem ez elég egyértelmű.
2014. szept. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nem, stimt, h évek óta megy, de valahogy kikopott, most pedig újra divatját éli


Mondjuk, mert nyáron nem hordták.

2014. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Bocs h hozzászólok fiúként, de kezdetben én is rondának találtam, de mivel egyre több divatos, nőies lányon látok ezért mostmár számomra OK, sőt még vmennyire tetszik is - persze tudni kell hozzá öltözködni.


Ugyanúgy vagyok vele, mint a leggingssel meg a platform cipőkkel h egy ideig fúj ez otromba ronda, aztán megszokja az ember.

Persze aki csak trampli nyanyákon látja akik pusztán a praktikussága és olcsósága miatt veszik fel, az más mint aki amúgy divatos nőkön látja főleg.


A mániáról meg annyit, hogy most olyan idő van hogy ha tehetném én is gumicsizmában járnék :D csak hát elég furán néznék ki (már megint egy olyan dolog amit a nők "kisajátítottak"). Mert a cipőim szétáznak, ami egyrészt kellemetlen másrészt a legjobb cipőimet nem akarom szétáztatni. Bakancsot hordani meg ősszel hát, amúgy meg az is beázik ://

Szóval én teljesen megértem miért hordják ennyien

22/F

2014. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint csak a csajok aznak el a fiuk nem?

Roluk lepereg az eso?

2014. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nos, szerintem jó lenne ha a fiúk is gumicsizmában járnának, és ha nem lenne ennyire nőiként felfogva a dolog, elvégre maga a csizma először a férfiak számára készült és lett viselve, rengeteg népviseletben is visszatükröződik, hogy a férfiak viseltek inkább többségében csizmákat.
2021. febr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!