Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 35 ev koruli anyukak ti...

35 ev koruli anyukak ti felvennetek ezt a ruhat?

Figyelt kérdés

Elnezest kerek de azert irtam ebbe a kategoriaba a kerdest mert a divatnal altalban fiatalabbak vannak de itt tobb hasonlo koru anyuka akkarcsak en. Nagyon tetszik nekem ez a ruha de 35 eves vagyok es nem tudom, hogy megmerjem-e venni vagy sem. Karacsonyra kaptam erre a weboldalra egy ajandek utalvanyt es nezegetek most magamnak par dolgot. Inkabb az aljan a "fodor" szeruseg miatt kerdem. Szerintetek?


[link]


2014. jan. 23. 10:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sokat kéne ráfizetni? Ez a fekete-zöld nagyon jó.


Mondjuk a másik is:) Főleg így télre egy élénk színű harisnyával szerintem nagyon csini leszel akármelyiket választod.


Attól mert anyukák vagyunk mi is legyünk csinosak:) Engem az egyik három évesem tegnap "leszólt", hogy öltözzek át gyorsan, mert nem vagyok sexi:) (Piros bugyi és fekete melltartó volt rajtam és szerinte az nagyon nem passzol:D)

2014. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

szép ruha, szeretem az ilyet a lányokon

rendesen megnéznélek benne ;)

2014. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az első szebb. A második nekem túl csicsás.
2014. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Elég szép uniszex ruha. Nekem tetszik.
2014. jan. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!