Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamák akik sokat...

Anyukák, kismamák akik sokat vagytok egyedül?

Figyelt kérdés
Ti nem féltek éjjel egyedül?Mit csináltok olyankor?Van valami jó tippetek?
2014. jan. 19. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Éjjel alszom
2014. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk van kültéri riasztó, ha magunk vagyunk, be szoktam kapcsolni. Amúgy tényleg sokat segít, ha éjjel alszol a babával...az idő is elmegy és még ki is pihened magad.
2014. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ideig laktam egyedül, nagyon szerettem, sosem jutott eszembe félni.

Viszont miután megszületett a kisfiam, valamiért nagyon félni kezdtem, pedig nem is voltam egyedül, mégis nagyon nyomasztott az éjszaka, és a hosszú sötét téli délutánok is.

Kb. egy - másfél éves korára múlt el teljesen.

Sajnos jó tippem nekem sincs rá :(.

2014. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig féltem csak egyedül amíg nem született meg az első gyerekem. Azóta valahogy megszűnt ez a dolog, hiszen már én vagyok a védelmező, nekem kell megnyugtatnom őket stb. Mondjuk olyanok szoktak járni a fejemben, hogy mi van, ha betörnek, vagy ha velem történik valami.
2014. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!