Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újdonsült anyukák vagy kismamá...

Újdonsült anyukák vagy kismamák, mi lehet hasznos ajándék egy közelgő baba születésére? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

A jövendőbeli szülők áprilisban/májusban tartják az esküvőjüket, és arra gondoltam hogy esetleg egy a babára nézve hasznos dolgot vennék (20.000-30.000 ft értékben) és pénz helyett az esküvőn azt adnám át.

De nem tudom őszintén hogy mit találnék ilyen árban ami még hasznos is lenne. Egyre gondoltam eddig, a kocsiba gyerekülésre, de nemtudom...

Ötletek?



2014. jan. 20. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igazából, puhatolózni kéne,mert lehet,hogy van már nekik,vagy már kinéztek egyet amit szeretnének! Én vagy rákérdeznék,vagy kipuhatolóznám,hogy mire van szükségük, mit,milyet szeretnének, annak tuti,hogy nagyon örülnének!
2014. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én az esküvőre inkább a párnak vinnék ajándékot.


Viszont ha te a babának szeretnél, akkor egyeztess a szülőkkel, hogy ők mit szeretnének. Lehet, hogy az a babakocsit amit kinéztek ahhoz van autósülés, vagy teljesen másfajtát gondoltak volna.

2014. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ajándékutalvány valami nagyobb bababoltból,vagy ahol lehett többmindent venni a babával kapcsolatban,brendon,gulliver,müller
2014. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekülésre kb. 1 év múlva lesz szükségük, én ezt nem választanám.

Mi a barátnőméknek egy bababoltban beváltható 20.000 Ft-os ajándékutalványt vettünk, aminek nagyon örültek, mert azt vettek rajta, amit akartak.

2014. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De az ha kerek perec rákérdezek hogy mi kéne a gyereknek nem jön ki furán ? :-??

Azért gondoltam hogy inkább a gyereknek valami hasznosat venni mert rá max két hónapra már meg is születne és feltételeztem hogy inkább jobban örülnek egy olyasminek ami a gyerekkel kapcsolatos mint pl egy tányérszettnek vagy csésze szettnek... :D

2014. jan. 20. 09:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor mi házasodtunk nagyon sokan megkérdezték, hogy mit szeretnénk az esküvőre?


Ezt nyugodtan megkérdezheted, semmi gáz nincs benne. Legalább kiderül, hogy a gyereküknek szeretnének e ajándékot vagy maguknak.

2014. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is rákérdeznék. Egyébként a kettőt össze is lehet kötni, ami mindenkinek jó. Ilyen lehet egy aprító készlet (botmixer és társai), ami nagyon hasznos a hozzátáplálás időszakában, de később is használható. Pl. egy ilyen: [link]

De előtte megkérdezném. Ez manapság nem ciki.

2014. jan. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ajándékutalvány (bababoltok, vagy ikea), vagy pénz. Az én tapasztalatom,h jobban örülnek a párok ezeknek, hiszen így olyan dolgokat tudnak venni, ami biztosan nincs még, szükség van rá, és tetszik nekik. Egyre ritkább,h konkrét ajándékot ad vki. Esetleg mellé vmi apróság (egy képkeret), ami kicsit személyesebb.
2014. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem esküvőre nem illik a születendő gyereknek venni ajándékot. Akkor inkább pénzt adnék és azt költhetik a babára, ha ők úgy gondolják. A gyerekülés mindenképpen rossz ötlet.
2014. jan. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 piroska és a farkas ***** válasza:
én úgy gondolom, hogy mindenképpen adnék valamit ami kettejüknek szól, lehet ez egy apróbb dolog is, személyes, és vhogy ezt kombinálnám egy olyannal - akár utalvánnyal- amit aztán tetszésük szerint magukra, vagy a születendő babára is fordíthatnának. A személyes dolgot az izlésüknek megfelelően választanám, lehet az akár egy kézműves bögrepár is,tányérkával, és akkor a bögrébe rejtve 1 utalvány, ikea pl.
2014. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!