Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újszülött kislány érkezett a...

Újszülött kislány érkezett a családba, már van egy nővérkéje, milyen ajándékot vigyünk a babának, anyukák Ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Brendon utalványt! Ezt azért mondom, mert eddig tapasztalatom szerint annak örülnének legjobban az anyukák. Így elkerülhető, hogy egy olyan ajándékot kap Tőletek, amiből már van 2-3 db. Arra költik, amire igazából szükségük van.

Jó tanács, de szerintem így is tudjátok, hogy a testvérféltékenység elkerülése érdekében a nővérkének is vegyetek valami kis csekélységet.

2013. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A babának pelenka, Gabi popsitörlő.

Én örülök a ruháknak is, pláne a Tescos darabokat szeretem, azok jók, szépek! De mindig nagyobbat vegyél, mert mostanra biztos van sok, meg kap is, higy legyen későbbre is. 3-6 hó méretezésűt vigyél.

A nagy lánynak is Vigyetek valami apróságot, ne legyen féltékeny! pl. egy pony, 400-1000 Ft.

Vagy 1 Kinder csoki.250 Ft

2013. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én egyet értek az elsővel, persze, ha van Brendon a közelükben.

Nekem pl. hiába hoznál Gabi positörlőt, megköszönném és elraknám, de én nem olyat használok. Nekünk még semmi használhatót nem hozott senki, még az is melléfogott, aki konkrétan megkérdezte.

2013. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor vegyél ruhát, ha tudod a méretet. Én utáltam, hogy az újszülöttemnek hoztak 68-as, 74-es ruhát, hogy majd belenő. A pelenka, popsitörlő mindig jó. maminak csoki, papinak bor, a kisgyereknek valami játék, vagy édesség.
2013. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen viszonyban vagytok az anyukával? Ha csak formális, akkor utalvány. Ha jóban, akkor egyszerűen kérdezz rá. Egyik anyuka egy nagy csomag pelenkának örülne mert a kicsinek már 20 takarója van, a másiknak hegyekben áll a pelenkája meg már most kapott 8 plüssoroszlánt, de takarója nincs...

És a nagylánynak is vigyetek valami apróságot.

2013. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ajándèkutalvány is nagyon jó. De kèrdezz rá,hol szoktak vásárolni!

Anyukának:pl.gyümölcs,gyümölcslè,csoki,bonbon,tea....

Apukának:pl.bor,pezsgö,kávè....

A tesónak:pl.csoki,póni,puzzle....

A picinek:pl. csörgö,ruha,pelenka,popsitörlõ...

Én örültem a ruháknak,annak ami nagyobb,mert piciböl sok volt neki. Viszont pl. sok látogató nem számolt azzal,hogy ha a lányom fèl èves lesz a nyáron nem fogom vastag rugiba öltöztetni. De a ruha is lutri,mert lehet az ajándèkozónak nagyon tetszik,de az anyuka nem használ rugit,csak nadrágot.

Ugyhogy szerintem a legjobb ajándèk a pènz+jelkèpesen vesztek neki egy kis könyvet vagy egy plüsst.

2013. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszer a Tescóban láttam egy Minnie egeres előkét. Nagyon tetszett, de 1500 Ft-ot nem adta ki ilyen dologra.

Na pont a Tesco után mentünk Hugommal a kolléga nőjéhez, meg vittük a lányom is, várt is minket, pedig nem is ismertem!

És mit kapott tőle a lányom!!?

Az előkét amit előtte 15 perccel néztem a boltban, és egy kistálat, kiskanállal.

Ez volt a legtutibb amit kaptunk valaha:)


Műanyag mese figurás nagy, kicsi, mély tányér is jó ajándék!!! 800 Ft darabja, az ember vágyik rá, de nem biztos hogy kiad érte ennyit.

2013. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!