Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan viselte a babád a...

Hogyan viselte a babád a füllyukasztást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Erdekelne, hogy amikor ti a babatoknak rakattatok fulbevalot, o hogyan viselte?

Elsosorban nem arra vagyok kivancsi, hogy mikor kellene adni vagy nem, illetve kinek milyen szemelyes okokbol csak kesobb kap/-ott a kislany, hanem az, hogy mennyire volt nehez beloni, stb.


En meg kisebb koraban szerettem volna, de mindig volt valami, ami miatt elhalasztottuk. Most 1.5 eves lesz, es talan meg lehetne probalni. Egy allergenmentes fulbevalora gondoltam (blomdahl), amit be kell loni. Ugy gondolom eleg gyors is :)


Koszonom!

Nem fogja nagyon forgatni a fejet?



2013. jan. 30. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kicsi ként rakattam be neki:)Inkább csak a lefogás zavarta.A fül lövés nagyon hamar megvan szinte felocsudni sincs ideje
2013. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Par honapos volt csak a baba?
2013. jan. 30. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:
igen..
2013. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!