Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy viselte a gyereketek a...

Hogy viselte a gyereketek a tegnapi próbariadót?

Figyelt kérdés
Mi Pesten lakunk,19hós a lányunk. Épp aludt.Ahogy elkezdödött felriadt,és sírva rohant ki a nagyszobába.Este alig tudtuk elaltatni ugy megijedt.Egész este bujt hozzánk és remegett.. Pont kb 10méterre van tőlünk egy ilyen izé ami szirénázot..
2011. nov. 22. 12:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és állitólag még lesz:(
2011. nov. 22. 12:10
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szintén Bp, nem hallottunk semmit, nem is tudom, hogy mi ez.


De gondolom hasonló lehet, mint egy jó szilveszteri este -- hát a mi gyerekünk sem aludt akkor.

2011. nov. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia!Nem tudom,mert a szilvesztert tök jól viselte a kiscsaj.Tegnap szinte nem is hallottuk a riadót,mert olyan hangosan sirt!
2011. nov. 22. 13:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi Érden lakunk, és semmit nem észleltünk ebből a riadós dologból.
2011. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bp mellett lakunk, de tök csend volt.
2011. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most nem leszek túl népszerű, de ebből a 6 másodperces hangból semmi nem hallatszott. Mire elkezdődött már abba is hagyták, így nagyon sokan lemaradtak róla. Ez így nem ért semmit sem, mert sokan azt sem tudják mit is kellene hallani ilyenkor. Minimum 30másodperc kellett volna, hogy mindenki érzékelje. Próbakor ez van, ennyit ki lehet bírni a kicsiknek is, tőlünk sincs messze a hangszóró, de a 2 éves fiam nem foglalkozott vele. Reméljük, sosem lesz ilyen élesben, de akkor a legkisebb gondjuk lesz az illetékeseknek, hogy a kicsik mit szólnak a hanghoz.
2011. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgyanúgy, mint a szirénát, a felesleges autóriasztókat, és az egész hajnalban szóló spar (?) riasztó vinnyogást... mi már megszoktuk. Pont a konyhában voltunk, mikor hallottuk, a fiam csak kérdezte, hogy mi az? Mondtam neki, hogy szól egy duda, de engem azért kirázott a hideg a hallatán, nem akarnék élesben ilyet hallani. Egyből arra gondoltam, hogy háború idején is ilyen riadó lehetett... brrr....

A két éves fiam ma jobban megijedt az utcán a fúró hangjától (egy erkélyen fúrtak az elsőn, hangos volt), pedig fúrás-faragásban simán elalszik....

2011. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!