Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem ajánlott erdei...

Miért nem ajánlott erdei sétára a magassarkú cipő?

Figyelt kérdés
Jó párszor sétáltam magassarkúban is erdős részen, és egyszer sem volt semmi problémám. Nem éreztem semmivel sem veszélyesebbnek mint a városban. Miért akar mégis mindenki lebeszélni róla?

2009. nov. 20. 00:38
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg attól függ, milyen erdei séta.

Nekem most hirtelen Szilvásvárad jutott eszembe, ami erdő (mondjuk itt felfelé kell menni) de végig le van kövezve/betonozva, tehát hiába vannak fák/állatok, olyan mintha úton menne az ember. Ilyenre végül is mindegy milyen cipőt veszel fel.

Gondolom mocsaras/aljnövényzetes részre nem mész.

2009. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
sztem ha végig le van aszfaltozva mint debibe a nagy erdö akkor nyugodtan,ha nincs akkor nem lesz tul kényelmes,tegyél el egy kis cipellöt egy tatyoba aztán menj magasba.
2009. nov. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
40%
jezusom...na mindegy, hagyjuk:-)
2009. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egy edzőcipővel merülsz bokáig sárba, kened össze, szakítod el, nem sajnálod annyira mint a magassarkút. De te tudod.
2009. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
63%

Nagyokos "túrázó" lányok! Jártatok már a Tátrában vagy az Alpokban? Na, az a túrázás. Oda tényleg nem való magassarkú, mert a meredek sziklákon elbillen, ami életveszélyes. A budai hegyekben vagy a Bakonyban az erdei útvonalak 90%-a kényelmes sétaút, és bármilyen utcai cipőben végigjárható. Persze olyan cipőbe ne menj, amit nagyon féltesz a sártól. De aki magassarkúban elakad mondjuk a Normafánál, az inkább tanuljon meg benne rendesen járni.


Ja, és kérdezzétek meg nagymamátokat, hogy 50 éve volt-e sportcipője meg bakancsa a lányoknak. Hát nem volt. Kirándulni mégis jártak ezekre a helyekre. Igen, magassarkúban, és senki nem nyávogott miatta...

2014. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%

"Miért nem ajánlott erdei sétára a magassarkú cipő?"


Egy lányt ölben kellett levinni, mert magassarkúban próbálkozott természetes terepen felfelé menet, kövekkel tarkított részen. Nagyon meredek terep volt, a cask meg bőgött a fájdalomtól. Na még mindig nem érted?


Persze el lehet tipegni benne száraz földúton is, de te olyan kis Eszet Lenke vagy, hoyg inkább nem ia magyarázok neked semmit, rájössz magadtól is, ha kezed lábad eltöröd majd.

2014. aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem aki a Budapesten szokásos egyenetlen járdákon is magassarkúban megy, annak egy kitaposott erdei ösvény kész felüdülés lesz. Ha nem köves a talaj, akkor inkább olyan rajta menni, mint egy puha szőnyegen. Tapasztalat, mert a párommal szoktunk néha így sétálni.
2017. szept. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!