Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem ajánlott erdei...

Miért nem ajánlott erdei sétára a magassarkú cipő?

Figyelt kérdés
Jó párszor sétáltam magassarkúban is erdős részen, és egyszer sem volt semmi problémám. Nem éreztem semmivel sem veszélyesebbnek mint a városban. Miért akar mégis mindenki lebeszélni róla?

2009. nov. 20. 00:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
80%
Kitörhet a sarka, vagy a te bokád. Persze az már a te gondod lesz. Meg kész röhej nézni ahogy megy egy nő magassarkúban földes vagy kavicsos részen...
2009. nov. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, teljesen stabilan tudok benne ott is menni. Mit látsz benne röhejesnek, meg mitől törne ki bármi? Annak szerintem egy lépcsőn sokkal nagyobb az esélye, ott mégsem mondják hogy ne hordjam. ;)
2009. nov. 20. 01:34
 3/37 anonim ***** válasza:
83%

Akkor erdőben még nem jártál vele. Az "erdős rész" nem tudom mit jelent, gondolom 3 fát.

Magassarkú sarka elsüllyed a puha erdei fűben, rehát végig lábujjhegyen fogsz járni. rá fogsz lépni egy ágry és máris kész a bokatörés.

Én egész évben 6-8 centis tűsarkúban járok, de eszembe nem jutna erdőbe abban menni. Az egyszerűen nevetséges és nem oda való.

(Azt eddig nem vetted észre az "erdős részen", hogy mindenki rajtad röhög a hátad mögött?

2009. nov. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
87%
Én a helyedben sajnálnám a tűsarkúmat. Besüllyed a puha földben, megsérülhet a bőr a sarkán, de ha te nem sajnálod, akkor túrázz abban. A tűsarkúban megerőltető hosszabb ideig "tartani" a lábad, mert ugye a magassarkú cipőben kicsit nehezebb járni, mint egy túracipőben.
2009. nov. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
78%
Kérj meg egy ismeröst, hogy HÁTULRÓL vegyen fel videóra, ha erdöben magassarkúban sétálsz - ha megnézed, akkor rájössz, hogy milyne hülyén jársz ilyenkor. (Persze, ha az erdö nem kikövezett útból áll a fák közt.)
2009. nov. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
78%
Nekem meg mindjárt az ugrott be, ha rátok esteledik és mondjuk jönnek vaddisznók...háááát, akkor bizony futni kell...:))
2009. nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
79%
remélem ez csak vicc:D erdőben nagy részt SÁR van, meg avar. Már csak ezért sem venném fel a kedvenc magassarkúmat, hogy csupa dzsuva legyen. Erdőbe az ember kirándulni jár, termést gyűjt, ugra-bugrál, a magassarkút NEM erre találták ki, akár jól jársz benne, akár nem. Mindenütt gyökerek, ágak, bokrok, sportcipőben lazán át/rálépsz ezeken, magassarkú sarka beleakad, összekarcolódik.
2009. nov. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Én már voltam magas sarkúban túrázni:-)))Mentségemre szóljon,nem tudtam hova megyünk,és száraz idő volt,tehát nem süllyedt el a sarka,normálisan mentem,de mindenki tuti hülyének nézett:-) (látszott rajtuk)
2009. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
71%
az azért elég vicces. nameg az erdőben szoktak lenni emelkedők, meg lejtők is, amik sokszor kavicsosak....azon te nemboldogulnál magassarkúban, úgy poráfra, vagy seggre esnél, h öröm lenne nézni :D
2009. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
65%
*pofára, nem poráfra......meg eccer voltunk libegőzni, és egy csaj jött mögöttünk, magassarkúban, meg fehér gatyóban, persze lemaradt rendesen, de mire felértünk, ott ült a padon, ápolgatta a hólyagjait a lábán, és problémázott, h hogynézki a fehér gatyóját az a hatalmas sárfolt..:D
2009. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!