Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem ajánlott erdei...

Miért nem ajánlott erdei sétára a magassarkú cipő?

Figyelt kérdés
Jó párszor sétáltam magassarkúban is erdős részen, és egyszer sem volt semmi problémám. Nem éreztem semmivel sem veszélyesebbnek mint a városban. Miért akar mégis mindenki lebeszélni róla?

2009. nov. 20. 00:38
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
77%
Nem oda való. Ráadásul ha még sár is van, sokkal jobban összekened. Inkább válassz egy szép edzőcipőt, abban legalább nem néznek ki.
2009. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
75%

Mert nem oda való!

Miért hordod a magas sarkút? Mert nőiesnek érzed benne magad? Tudod, a nőiesség belülről fakad, a magas sarkú max segít, de nem alapfeltétel, mint ahogy a smi k se minden nap.

Magas sarkúban az erőben röhejes leszel, ezt ugye nem akarod.

Ha igazi nő vagy, akkor a megfelelő helyre a megfelelő ruhát/cipőt veszed fel, a nőiességed pedig belülről jön

2009. nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a néhány normális választ! Kár, hogy sokan nem olvastátok el: NEM tűsarkú cipőre gondolok, és NEM hegyi túráról, csak sima erdei sétáról van szó, vagyis nincs meredek lejtő.


Tehát, sima erdei sétára ilyesmi cipőkben:

[link]

[link]

szerintetek miért ne mehetnék?

2009. nov. 26. 11:18
 24/37 anonim ***** válasza:
72%
Hagyjátok, menthetetlen:) ugyis abba megy amibe akar... majd számold meg hogy hány embert látsz hasonlo cipöben...:))))
2009. nov. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
48%
mert hülye vagy!
2009. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
54%
XD úgysem fogja fel
2009. nov. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
78%

Bébi én tényleg megértelek, én is tudnék menni ilyen cipőben erdőt járni. De nem megyek. Mert nem alkalomhoz illő. Minthaaa az esküvődre tornacipőt vennél fel, "mert kényelmes és úgy is sokat kell mászkálnod". Másrészt látod, milyen előitéletesek az emberek, ha körömcipőbe mennél, meg lenne rőlad a véleményük. Nincs valami más alternatívád a magagassarkúra? pl csizma? annak nem is olyan feltünő a sarka, ha kicsit magas.

[link]

pl ilyen. Ebben is magasnak fogsz látszani! És nem elvetendő, hogy egy csizmába nem folyik be a sár és a lábad se fog fázni (mert egy körömcipőhoz harisnyát kell ugye felvenni :( )

írd le, hogy döntöttél

2009. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
78%
De jót nevettem ezen a kérdésen...nem tudom te milyen erdei sétán voltál, de egyszer ofőmmel kéne elmenned, göröngyös gyökeres sziklás szinte függőleges utak....Az én szótáramban ezt jelenti az erdeis séta...azátn lefelé is durva felfelés is, nagyon utálom, hog yaz osztálykirándulás minden alkalommal az, hogy megnézünk eg yugyanolyan erdőt mint az előző és előző alkalmakkor, de erdei úton még a sport és túracipőben is meg kell dögleni...
2009. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
55%
buta vagy és reménytelen...
2009. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
46%
mi a francnak kérdezed meg huszadjára is, ha egyszerűen ez a véleményünk??? ha földhöz vágod magad akkor is idiótának fogjuk gondolni hogy ilyen cipőbe mész erdőbe. nem oda való és kész. minek kérdezed, ha nem bírod felfogni?
2009. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!