Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem ajánlott erdei...

Miért nem ajánlott erdei sétára a magassarkú cipő?

Figyelt kérdés
Jó párszor sétáltam magassarkúban is erdős részen, és egyszer sem volt semmi problémám. Nem éreztem semmivel sem veszélyesebbnek mint a városban. Miért akar mégis mindenki lebeszélni róla?

2009. nov. 20. 00:38
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem oda való,és nevetséges,ráadásul kényelmetlen és veszélyes is.
2009. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim válasza:
74%
Én nem beszéllek le,abba mész amibe akarsz.
2009. nov. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem írtam elég egyértelműen, de NEM tűsarkú cipőre értettem... Arról persze tudom hogy mennyire billeg és sűllyed. A vastagabb (kocka vagy "oszlop") magassarkú cipőkre gondolok, amikben tényleg ugyanolyan stabilan lehet menni, mint egy laposban. Az ilyenek miért ne lennének jók akár erdőben is?
2009. nov. 20. 17:51
 14/37 anonim ***** válasza:
79%

Mert egyszerűen nem jó és kész. Én vidéki vagyok, én már mindenféle cipőben jártam erdőben, mezőn, meg tudja a fene hogy hol még.Elhiheted, akármilyen sarka van, irtó rossz lesz.Még nyáron talán elmenne...de ilyenkor? Áhh. Kész öngyilkosság =D

Ha nem akarod hogy kitörjön a nyakad/lábad/kezed/egyéb testrészed, inkább válassz valami mást.

2009. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
64%

Mert rálépsz egy ágra, kőre és már ki is ment a bokád.

Azon kívül nem értem, divatbemutatózni mész, vagy erdőt járni? Miért akarsz ragaszkodni a magassarkúhoz?

2009. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
72%
Ezt is csak egy nagyvárosi plázacicának kell naphosszat magyarázni...istenem...
2009. nov. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
68%

Azért mert k.rva vicces látvány,ahogy csetlesz-botlasz egy 10 centis magassarkúban a mohák,kövek,gyökerek,erdei patakok között...


Iszonyat kényelmetlen benne még a Váci utcában is órákig korzózni,nemhogy akkor,amikor egy emelkedőn vonszolod magad felfelé.


Vegyél egy túracipőt,edzőcipőt,tornacipőt és abban túrázz! A magassarkút meg vedd fel a plázába a shoppingoláshoz!

2009. nov. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó vagyok!


Egyébként meg írhatnak itt neked bármit,ha akarod,úgyis felveszed :-)

2009. nov. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer régen nekem is sikerült magassarkúban menni, nem gondoltam, h túrázni fogunk.

Viszont az sem tűsarkú, hanem teli magassarkú volt, ilyesmi sarokkal:

[link]

[link]

[link]


Ezekben tényleg stabilan lehet járni és nem süllyed, a gallyakra lépve sem estem el, viszont a hegyről lefelé nagyonsz@r volt jönni, mert lejtett és a cipőben is "lejt" a talp.

2009. nov. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
74%

El tudom képzelni,hogy milyen jellegű csaj vagy te...:S

Egy kis plázacica,aki ráadásul tök hülye is,mert nem tudja felfogni,hogy az olyan stílusú cipők egyszerűen nem az erdőbe,meg túrázáshoz valók,mert az ember egyszerűen hülyén néz ki benne és tényleg veszélyes is!

De úgyis abban ész amiben akarsz,de ha kitöröd valamidet,akkor ne rinyálj,mi megmondtuk és akkor csak magadat hibáztathatod!

2009. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!