Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 12-14 évesek! Hogy néztek ki...

12-14 évesek! Hogy néztek ki a suliban?

Figyelt kérdés

Érdekel a ruha, haj, smink, kiegészítők, és minden egyéb! :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. márc. 10. 17:54
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

csőfarmer(rózsaszín,fehér,farmerszínű vagy szürke)

egy póló (mintés,színes)

vagy esetleg kapucnis pulcsi,vagy póló kardigánnal

sál

tornacipő

2013. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Általában csőfarmer van rajtam, vagy színes csőnadrág, egyszerű felsővel és pulcsival. Jó időben általában balerinacipőben járok, később váltok tornacipőre, aztán egy vastagabb átmeneti cipőt használok, és november környékén állok át csizmára, úgy márciusig. A csizmám eddig minden évben hosszú szárú lapos volt, idén egy magassarkú bokacsizmát választottam. Amúgy nincs vészesen magas sarka, 4-5 cm, az sem tűsarok.

Jobb időben farmerkabátban járok, amikor abban már fázok, akkor bőrdzsekiben, télen pedig vastag szövetkabátban. A bőrdzsekis "időszakban" már reggelente hordok hozzá vékony sálat és sapkát is, fázós vagyok. :)


Nos, a hajam az kb. kezelhetetlen, nem lehet kiszámolni mikor egyenes, mikor hullámos, a vasaló, hajgöndörítő az n esetemben hasztalan. :D Általában kiengedve hordom, ritkán befonom. Lófarokba kötve nem szeretem.


Kiegészítőket egyáltalán nem hordok.


A sminkelésem annyiból áll, hogy ha van időm és nem vagyok túl fáradt reggel, akkor egy kis szempillaspirált használok, és ennyi.


A köröm...Nos, ez nálam alap dolog, egyrészt imádom festegetni, másrészt már üresnek érzem nélküle a kezem, így mindig ki van festve. Jelenleg padlizsánlila, de a citromsárgától a pinken át a türkizig minden előfordulhat. :D


15/L

2013. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! :)


Akkor leírom én is.

Ruha: farmer, színes farmer, de mivel nem annyira szeretem, legtöbbször cicanadrág. Mindig csőszárú. Van kék (farmerszínű), bézs, fekete, szürke, pink, ilyenek. Felső (az alsóneműn felül)póló, rá pulcsi. Színes, mintás, szegecses darabok. Szín különböző, legtöbbször valami mintás. Ha hideg van akkor kabát (van tavaszi, bőr, szövet és téli). Nadrág is persze az időtől függ: rövid, vékony, halásznaci, rövid vagy hosszú gatya. Cipő télen és koratavasszal valami sportcipő, aztán télen csizma, melegben balerinacipő vagy saru.


Smink, kiegészítők: smink soha, szerintem nem suliba való. Max valami szájra. Fülbevalóm alapból van, de mást nem szoktam, max karkötő. Sapka, sál annál inkább. Ja és táska:)


Körmöm átlátszó körömápolóval van csak átkenve.

2013. okt. 16. 21:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!