Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 12-14 évesek! Hogy néztek ki...

12-14 évesek! Hogy néztek ki a suliban?

Figyelt kérdés

Érdekel a ruha, haj, smink, kiegészítők, és minden egyéb! :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. márc. 10. 17:54
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
57%

cső nadrág (bézs, piros, fekete vagy kék)

póló vagy ing, pulcsi, egy nyaklánc amit egy nagyon kedves ismerősömtől kaptam (szinte kabala) meg karkötő, rózsaszín-fekete sportcipő, smink az annyira alap hogy nem is nagyon smink..alapozó + ajakbalzsam..hajam lófarokba felkötve vagy franciába befonva.

14/l

2013. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
0%

Mikor hogy. A kedvenc összeállításom:

Ruha: fekete cső naci , kockás ing , lazább kabát

Cipő: fekete converse

Nyaklánc , karkötő:egy szivecske medál egy láncon(barátomtól), szerencse karkötők , szilikon formás karkötő

Smink:nem sminkelem magam , parfüm és deo

2013. márc. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
57%

ruha: sötétkék/fekete farmer csőgatyó, jelenleg időjáráshoz függően puma cipő vagy rövidszárú bővebb csizma, hosszított, gyöngyös, mintás (vagy mind2 megtalálható rajta) póló, hasonló, általában kapucnis nem cipzáros pulcsi VAGY fekete-fehér cipzáros pulcsi, és egy fehér kabár a karján rózsaszín csíkokkal.

haj: Rövid hajam van, alig összeköthető, de vagy felkötöm, vagy (ha esetleg úgy is tetszek magamnak) úgyhagyom.

smink: alapozó, szemcerka


12/L

2013. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
57%

Ruha: csőnadrág, mintás pólók, sima pólók, kardigán, blézer, nike cipő, balerina, bőrdzseki

hajam általában kiéngedve, nem vasalom mert úgyis egyenes

smink: alapozó, korrektor, szemceruza, szájfény

kiegészítők: szilikonos óra, színes karkötők, fülbevaló

2013. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
57%

előző vagyok:

a körmeim mindenféle színben pompáznak:D

15/L

2013. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
57%

Kiengedett vagy összefogott haj (attól függ, hogy mikor mostam), és spirál. Plusz még fújok magamra egy kis parfümöt, aminek az illata változó. :)

13/L

2013. márc. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
57%

Ruha: csőfarmer, póló, pulcsi. Melegebb időben a pulcsit hanyagolom, jöhet a szoknya, térdnadrág is. Rövidnadrágot sosem veszek fel suliban, főleg egy kellemetlen emlék miatt.

Haj: simán kiengedve, sosem vasalom, természetesen hullámos. Összekötni nem szoktam, csak néha oldalra halszálka fonással.

Smink: csak szempillaspirált használok, télen ajakápolót. Ha megjelenik egy-egy rondább pattanás, akkor pici korrektor.

Kiegészítők: leginkább nyakláncot hordok, vagy felveszem azt az egy szem fülbevalómat. Egyébként 98%-ban a pici arany fülbevalóm van rajtam, ami megvan 9 éves korom óta.

Köröm: nagyon gyakran változtatom, a francia mintástól a pinkig minden jöhet. A feketét, neon színeket és a pirosat nem szeretem.

Cipő: télen csizma,ősszel/tavasszal sportcipő, vagy balerina. Magassarkút nem hordok, csak ünnepségekre, illetve a ballagásomra fogok. (:

Kabát: a bőrkabát a kedvenc, általában azt viselem.

Táska: élénk rózsaszín hátizsákom van, nem mindenhez passzol, de őszre úgyis újat kapok, ezt a kis időt már kibírom vele. Mikor megvettük, még jobban tetszett...

2013. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 Kameko-san válasza:
57%

Ruha: Változó. Szeretem a hosszított felsőket. Farmert hordok, kéket, szürkét, feketét. Jobb időben térdnadrágot vagy cicanadrágot is hordok. Általában sötétebb színekbe öltözöm, de van pár világos ruhám is.

Haj: Kiengedve hordom, ritkán bekötöm.

Smink: Nem sminkelek, nem is engednék.

Kiegészítők: Ritkán van rajtam, mert a sulimban vannak lopási ügyek. Ha mégis, akkor rövidebb nyakláncok, fülbevalók, karkötők.

Köröm: Nem festem.

2013. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 19. 21:21
 30/43 anonim válasza:
0%

sziasztok!én igy öltözöm:ruha:top mindig felette vál nélküli poló,cica gatya vagy szoknya,smink:szempilla spirál szem ceruza,kiegészitők:öv minig valami csilogós,vagy topánka vagy hosszú szuru csizma,nyaklánc, karkötő,körmök:rózsaszin köröm rajt fekete töredező körömlakk hát ennyi

by:fanni

2013. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!