Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 12-14 évesek! Hogy néztek ki...

12-14 évesek! Hogy néztek ki a suliban?

Figyelt kérdés

Érdekel a ruha, haj, smink, kiegészítők, és minden egyéb! :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. márc. 10. 17:54
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
65%
Répa naci csillámos vagy feliratos felső + felirtós vagy mintás pulcsi (cseresznye,csillag,kanjik stb) torna cipő Haj:Fejem 50% a frufrum fekete hajam van (nem festett,tépet vágású) kiegészítő:szerencse karkötők a dolis napokra (szivárvány sorrendbe)+ fülhallgató a nyakba.Sminket nem hordok :) Ui: Lehet emosan hangzik de nem vagyok emo :D 13/L
2013. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
88%

ruha : csofarmer, altalaban feszulos egyszinu ( dekorativ) polokat/rovidujukat/majokat hordok

cipo: az valtozo ( nincs sok cipom, de azok markasak) neha magassarkut (max 7 cm)

haj: egyszeruen leengedve ( vasalva ,hullamosra)

smink: csak szempillaspiral es alapozo ( sajnos nem egyenletes egyszinu a borom)

kiegeszitok: nm szeretem a bizsut ( csak ekszert hordok, nm valtogatom gyakran, (karkoto,fulbevalo,nyaklanc+medal)

kormok: mandulaszin, natur szinek

15/L

2013. márc. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :) Várom a többiekét is.

Ja, és a körmöket kihagytam: azok is érdekelnek.

2013. márc. 10. 18:27
 4/43 anonim ***** válasza:
68%

ruha: csőgatya,vagy cica nadrág,kicsit lazább póló,vagy pulcsi,converse cipő,néha magassarkú :D ez is változó mindig amilyen hangulatom van olyat veszek fel :)

haj: vagy össze fogva,vagy kivasalva mikor milyen kedvem van reggel,de általában kivasalva.

smink: szemceruza,szempilla spirál,néha tus és néha alapozó.

kiegészítők: egy karkötőt és egy nyakláncot hordok mindig

köröm: mindig más. most pl rózsaszín. de van amikor francia,kék,piros,baba rózsaszín hangulat függő :D

kb ennyi :)

16L

2013. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
87%

Bár nem az érintett korosztály, de... általában farmer, vagy motoros csizma vagy magassarkú és valamilyen csinos, egyszerű felső, blézerrel. Gyakran szoknya, fekete harisnyával, magassarkúval. Mostanában oxford cipő.

Kiegészítők: egy aranygyűrű mindig rajtam van, karkötőket és gyűrűket hordok még általában.

Kabátból szövetkabát, ritkábban bőrkabát. Sminkelni természetesen szoktam.

A hajam általában kiengedve van, de néha összefogom, vagy kontyba kötöm. Körmöm mindig pirosra van festve :D

2013. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is! :)
2013. márc. 10. 19:04
 7/43 anonim ***** válasza:
54%

ruha: általában fekete felső, néha kék is van rajta, de van egy kedvenc sárga pólóm fekete halálfejekkel, hollókkal stb fekete vagy vörös nadrág, deszkáscipő vagy tornacipő, esetleg bakancs télen.

haj: olyasmi, mint az emoknak van, csak a frufrum állig ér és nem lógatom a szemembe hanem oldalt lóg

smink: alapozó, szemceruza, szempillaspirál és tus

kiegészítők: bal karomon a legjobb barátnőimtől kapott karkötők, meg egy fekete és egy fehér gumikarkötő tesire, a jobb karomon egy ezüstkarkötő a barátomtól

körmöm: változó, gyakran fekete, de néha lila vagy piros


13/L

2013. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
56%

Mi a francért sminkelnek a 12-14 évesek?? De még a 16 éveseknek sem kéne... Oké, a korrektort, vagy alapozót még megértem, ha idegesítenek a pattanások, vagy az arcín egyenetlensége, de a többi?! Csak elrontja az arcotokat jó korán...


16L

2013. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
66%

Ruha: elég hangulatfüggő, ha "tróger" nap akkor farmer, bandás póló vagy egyszínű póló sportos pulcsival, ha jó napom van, vagy találkozok valakivel suli után, akkor farmer, szűkebb ujjatlan és van egy csomó féle bővebb, ejtettvállú felsőm meg vékonyabb pulcsim:)

Cipő: piros vagy navy kék Vans Era, télen/ősszel méregzöld Marten's

Haj: vagy kiengedve vagy oldalra fonva vagy lófarok. (Ki volt nyírva a hajam, igen, mielőtt menő lett volna:D és most növesztem, kb 10 centis most és hidrogénszőke és levendula lila között mozog a színe a nyírás helyén, a többi természetes barna.)

Smink: elég problémás a bőröm, szóval alapozó, korrektor, púder, de szerencsére anyukám ezt belátja, szóval ad bele pénzt, hogy jó minőségű legyen és ne nézzen ki úgy, mint egy maszk..szememre csak vékony tus-csík, spirál.

Kiegészítők: ha illik a cucchoz, apró fagyöngyös, többsoros nyakláncok, pár üveg vagy ásvány karkötő, de van mikor csak sok gyűrűt húzok:)


15L

2013. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
70%
pizsamában vagyok
2013. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!