Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak az ikergyermekei...

Mit csináljak az ikergyermekeimmel? 10 évesek lassan de bekakáltak ma is a suliban.

Figyelt kérdés

Két egypetéjű ikerpár lányom van.Félénkek nagyon így sose mernek kikéreckedni a wc-re.

Ma az egyiknek hasmenése volt a másiknak meg pisilni kellett, de nem mertek oda menni megkérni a tanítónőt vagy urat, hogy kimehetnek-e ezért megbeszélték, hogy "összecsinálják" magukat.

Ilyenkor a tanító észre veszi és átöltözteti őket.

De ez már nem első amikor bepisiltek.


2010. jún. 3. 13:42
 1/9 anonim válasza:
92%
10 évesen ez nem ciki eset. Ez már súlyos probléma. Lehet, hogy nem ártana szakemberrel beszélni, mert ennek a túlzott félénkségnek lelki okai lehetnek. Bocs, nem akarom az észt osztani, csak egy főiskolás lány vagyok, de nemrég vizsgáztam pszichológiából és sok ilyen és ehhez hasonló esetről beszéltünk.
2010. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mingdig úgy veszem át őket délután a tanítótól, hogy ma átkellett öltöztetni mindkét ikret mert bekakáltak.

Nagyon félénkek visszahúzódoak.

2010. jún. 3. 13:46
 3/9 A kérdező kommentje:

Első:

A férjem is ezt mondta de én ismerem az ikreket a legjobban és tudom, hogy ez csak azért van mert félnek és ne mernek megszólalni.

Próbáltam már erről elbeszélgetni az ikrekkel de ez kellemetlen nekik.

2010. jún. 3. 13:49
 4/9 A kérdező kommentje:

Az egyikőjükkel kiabált az egyik tanár és szószerint bekakált iléyedtében.

Talán azótta van.

2010. jún. 3. 13:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te ismered a legjobban az ikreidet, de attól függetlenül igenis érdemes lenne elvinni őket pszichológushoz.

Nem érdemes halogatni, a helyzet attól nem lesz jobb.

2010. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem mernek megszólalni, hogy kikéredzkedjenek, az épp elég probléma. Én is pszichológust ajánlom.
2010. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mindenképpen pszichológus... ez nagyon gáz rájuk nézve is, hogy fognak így később is barátkozni? ha megkérdezi valaki a nevüket összesz*ják magukat?
2010. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pszichológus... de miért nem merik megkérdezni? kérdezd meg tőlük!
2010. okt. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
cute
2015. szept. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!