Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnék divatosan öltözni...

Hogy tudnék divatosan öltözni nem sok pénzből? (fiú)

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Veszel divatos cuccokat kínaiba.
2013. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet használtruha boltban is körülnézni, mert ott is van sok jó cucc, csak meg kell találni

és azt ajánlom, hogy keress olyan összeállításokat a neten amik tetszenek és próbáld azokat keresni a boltban

2013. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzből?

Mennyit szánsz

- nadrágra

- felsőre

- cipőre

- táskára


Én nő vagyok, de van egy 19 éves öcsém, akivel el szoktam menni vásárolni. Neki mindig azt mondom, hogy inkább vegyen kicsit drágább, de minőségi ruhát, olyat amit sok minden más ruhaneművel lehet hordani, mint valami olcsóbb gagyibbat, amit 3 mosás után nem lehet felvenni. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy az olcsóbb ruhák törvényszerűen rosszabb minőségűek, csak azt, hogy bármelyik boltban vásárolsz, meg kell nézni, hogy mit veszel.

2013. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lényeg a párosításokon van. Edzőcipő helyett most divatos bőrhatású vagy vászoncipőt hordj, viselj hétköznapra is inget, legyen nem farmer színű nadrágod, pl világosbarna, sötétbordó, barna, akármi, amilyen tetszik. Esetleg kardigán, valamilyen sál, öv esetleg. Pár alapdarab meg jó stílusérzék kell csak.
2013. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!