Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködhetek kevés...

Hogyan öltözködhetek kevés pénzből divatosan?

Figyelt kérdés
nem turikra gondolok. csak néha betérek egy kinaiba és ott is vannak viszonylag szép divatos ruhák, bár van olyan amelyik el van szabva, és förtelmes anyagokbol van.az lenne a kérdésem hogy milyen anyagu ruhát vegyek amely jol birja a mosást?melyek az alapdarabok?
2010. jan. 18. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
hol kong hol nem kong árúházakban ami tetszik vedd meg mert nem egy drága plázacucc
2010. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem az a lényeg, hogy gondolj ki pár dolgot, amire mindenképp szükséged van és ne sajnáld az időt és nézz körül sok helyen: plázákban, kínaiban stb. Plázákban is szoktak olyan jó akciók lenni, hogy akár olcsóbban is megkaphatsz 1-2 darabot, mint a kínaiban.

Nekem az a trükköm, hogy divattal foglalkozó oldalakon és menő butikokban megnézem, hogy kb. mi a trend és próbálok hasonlókat keresni, csak alacsonyabb árfekvésben és szinte mindig találok is. ha még van kérdésed írj:)

2010. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz be pár boltban a plázákban. Jeans Club, C&A, NewYorkerben szoktak jó akciók lenni. Karácsony előtt vettem magamnak a NewYorkerben egy baromi jó pólót 890 Ft-ért... De pl kiárusításkor a Zarában és a Bershkában is lehet venni jó cuccokat olcsón... most vett bnőm a zarában egy divatos kabátot 3000 Ft!-ért.
2010. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
C&A NewYorker JeansClub ezek a jók (Y) én mindig itt veszek mindent és mindenki irigykedik.. márkás és nem drága.. igaz hogy a NewYorkerben lehet venni 10000ért is pulcsit de akár 3000ért is..
2010. jan. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nézz körül külföldi internetes oldalakon;)

keresőszó cheap, replica

2010. aug. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!