Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet nyáron divatosan...

Hogyan lehet nyáron divatosan öltözködni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Úgy hogy felveszel ruhákat amit plázaboltban veszel és mindenkin olyan van és beállsz a birkák közé bégetni.
2013. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
1. válaszával egyetértek.
2013. febr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést. Ugyanúgy, ahogy bármelyik másik évszakban.
2013. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja. Pont úgy mint télen,csak rövidnadrágban és pólóban :D
2013. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kánikulában egy trikó, felkötött haj, valami kényelmes rövidnadrág, papucs. Utcai viseletnek kánikulában, Mindenki így jár, másképp nem is lehet kibírni.
2013. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem a miniruha, akár lengébb darabok is abszolút megfelelő és divatos nyáron. Cipőnek meg magassarkú szandál. Nyáron ugyanolyan egyszerű divatosan öltözködni mint télen, sőt sztem könnyebb :)
2013. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bemész bármelyik tiniknek szánt ruhaboltba (pl Newyorker) és megveszed azokat a ruhákat amik ott vannak.
2013. febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Öltözz színesen, válassz élénk színű topokat és pólókat, de ne neonosat mert lehet, hogy divat volt, vagy még az is lesz de szerintem nagyon gáz! Különböző rövidnadrágok, nem csak farmer lehet, hanem más anyagú is, van olyan amin kis virágok vannak, pöttyös...vehetsz fel szoknyát is. Vannak szép telitalpú szandálok, amik még ényelmesek is, vagy saru, papucs. Sok lehetőség van.
2013. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!