Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék divatosan öltözködni...

Szeretnék divatosan öltözködni! Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a stílusom eléggé rockeres/emos stb. persze egyéniséggel(vannak hülye ötleteimx) de sajnos nincs pénzem márkás ruhákra meg hasonlókra , viszont szeretnék "jól öltözött" lenni.Hol tudnék olcsón vásárolni ruhákat,kiegészítőket esetleg cipöket? Pest megyei vagyok!

16/L Köszönöm szépen a segítséget!!:)


2010. júl. 18. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél először is pár női magazint (glamour, joy, cosmo), és ezekből egy csomó ötletet meríthetsz, igaz írtad, h nincs sok pénzed márkás cuccokra, de ezekbe meg tudod nézni, h mi az ami tetszik és biztos találsz ahhoz hasonlót a plázákba vmelyik üzletbe, ami nem olyan drága és most már úgyis elkezdődtek a leárazások, úgyhogy biztos találsz majd vmit ami meg fog tetszeni :)
2010. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen épp most olvasok egy glamourtx) találtam is egy pár cuccot..de nem szeretnék kiadni több mint négyezer forintot egy szoknyáért-.-"

de azért köszi a választ végre vki írt:D

2010. júl. 18. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
vannak jobb minőségü turkálók, van olyan ruha amin a cimke is rajta van :)
2010. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kinézed az újságban, bemész egy kilós turiba, és hasonlót keresel. Ennyi az egész! :)

Ha van rá lehetőséged, akkor azért spórolj egy kicsit, és időnként vegyél egy- egy "márkásabb" új darabot, és ezeket már nyugodtan kombinálhatod.

Ahogy Carrie is mondta a turiban: "A 5 dolláros felső remekül megy majd a 300 dolláros szandálomhoz" :)


Amibe érdemes befektetni (szerintem): farmer, egy jó cipő, egy csini kabát.

2010. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!