Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért mondja mindenki, hogy a...

Miért mondja mindenki, hogy a turikból annyira divatosan és egyedien lehet öltözködni?

Figyelt kérdés
Én ha bemegyek néha egybe,sosem találok olyat,amit tetszene...Mind olyan divatjamúlt meg régies darab általában. Ti hogy találtok jó darabokat?
2011. ápr. 6. 23:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem a kis üzletekbe kell menni, ahol a karitászos csomagokból árulják a ruhadarabokat.

Ha bemész egy nagyobb üzletbe, pl Háda, ott biztosan találsz divatos, egyedi darabokat. Már csak azért is, mert rengeteg olyan márka van, ami csak külföldön ismert, nálunk egyáltalán nem. Viszont minőségi és jó cucc.

Én már vettem Hugo Boss zakót 1000-ért, Hugo Boss pólót 400-ért...

2011. ápr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ma vettem két Zara felsőt, egy címkés Bershka szoknyát és egy F&F cicanacit összesen 1500 Ft-ért ;)


Meg nem mondja senki, hogy turis.

2011. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan üzlettől is múlik. Én kisvárosban élek, itt több turi is van, de mindegyik úgy működik, hogy bálabontáskor a tulaj közeli ismerősei kikapkodják a jó cuccokat, a mezei vásárló meg a maradékból mazsolázik. Egyébként a legtöbb büszkén mutogatott turis cuccon látszik, hogy használt, nagyon ritka köztük a valóban újnak tűnő. Akik jó dolgokat kifognak, azok többnyire napi szinten járnak a turkálókba. A turi nem olyan, mint a Promod, hogy bemész, és csöpögsz, mert a fél üzletet meg tudnád venni.
2011. ápr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Ahová én járok, ott van mindenféle. Bár meg kell hagyni, fogalmam sincs mi a divat, de nem is érdekel.
2011. ápr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

Én se találok semmit, Háda is egy nagy sz*r, akkor akadtam ki, mikor ugyanazt a gatyát árulták Hádában használtam 1290 Ft-ért, amilyen az Invázióban 990-ért...

Drágábbak, mint az új ruhák, és még gagyik is.

Aki esetleg kifog jó cuccokat, annak qrva nagy mázlija van, ezt hívják véletlennek, szerencsének.

Egyébként igaz, hogy egyedien lehet öltözködni, mert senki más nem venné fel xD

2011. ápr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
utolsó ,ez igaz :DDD
2011. ápr. 7. 00:27
 7/19 A kérdező kommentje:

egyébként mindig elhatározom hogy gyakrabban fogok menni ilyen helyekre,hátha akkor nagyobb mázlim lesz és kifogok jó dolgokat.

amúgy néha veszek ezt-azt,csak valahogy mindig látszik rajtuk h turis vagy nemtom...szóval ha összehasonlitom egy plázás ruhával pl.mango vagy bershka,látszik h nem olyan. :(

2011. ápr. 7. 00:29
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én biztos azért tudok bevásárolni turkálóban, mert még soha nem vásároltam plázában.

23:41

2011. ápr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

Én pont azért járok turiba mert ott nem az van ami minden boltban. Mert a boltokba olyan árut pakolnak ami épp divat, abban jár mindenki, unalmas tömegcuccok.

A turi meg más, ott régebbi jó cuccok is akadnak, ezért is lehet onnan egyedibben öltözni. De ha neked a divatolás a célod akkor menjél plázába, van ott olcsó tömegcucc bőven.

2011. ápr. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Én is akárhányszor betévedek egy turkálóba, inkább csak ilyen öregesebb cuccokat találok, vagy olyat amiről a fél minta le van kopva, a hónaljánál -ha fekete- ki van kopva, stb...
2011. ápr. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!